ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Концерт Shen Yun справив глибоке враження на світових знаменитостей

Велика Епоха

Чи знаєте ви, що китайське традиційне мистецтво розкриває в людині її найбільш добру і світлу сторону? Концерт трупи Shen Yun переносить глядачів у стародавній світ, відкриваючи мудрість багатої традиційної культури Піднебесної, та водночас дозволяючи переживати разом з його героями драматичні сцени подій, що відбуваються у сьогоднішньому Китаї.

#img_center_nostream#

Трупа Shen Yun представляє класичний напрям танцю, у концерті також присутні вокальні та інструментальні номери. Колектив складається з високопрофесійних артистів. Оформлення сцени, костюми, постановка виконані на високому художньому та технічному рівнях. Репертуар і сценарій несуть у собі духовно-моральний зміст. Виступи цього колективу повною мірою розкривають велич, різноманіття й актуальність давньої культури Китаю.

#img_center_nostream#

Міранда Чжоу-Галаті, одна з провідних танцівниць колективу, каже: «У китайському класичному танці важливі не тільки поза та рухи, але і внутрішня краса, і моральний зміст. Це вплинуло на мій характер. Раніше я ледве могла терпіти зауваження у свій бік, але згодом зрозуміла, що приймаючи інші думки я можу розвиватися як танцівниця і як особистість».

#img_center_nostream#

Shen Yun Performing Arts з успіхом подорожують світом, збираючи аншлаги у величезних залах.

На жаль, у Китаї концерти Shen Yun все ще під забороною, адже в деяких сценах розкриваються утиски комуністичним режимом послідовників руху Фалуньгун (інша назва Фалунь Дафа), а також показано торжество моральних принципів над насильством і жорстокістю.

#img_center_nostream#

Нижче ми зібрали відгуки відомих політиків, бізнесменів та зірок мистецтва, які відвідали вистави Shen Yun Performing Arts.

Ерік Фредерік Трамп, бізнесмен і меценат, син Дональда й Івани Трамп, побувавши у 2012 році на концерті Shen Yun Performing Arts, поділився своєю думкою: «Шоу дійсно чарівне і захоплююче. У кожній сцені особливий колорит, ви немов подорожуєте крізь часи різних династій у сьогодення».

Міша Коллінз, режисер і актор, відомий за виконанням ролі ангела Кастіеля в серіалі «Надприродне», відвідав разом із дітьми концерт у Лос-Анджелесі та висловив захоплення «вправним володінням технікою, майстерністю, натренованістю учасників і вишуканістю шоу»: «У порівнянні з моїм ступенем досконалості — це абсолютно інший рівень», — додав Міша.

#img_center_nostream#

Костас Менегакіс, парламентарій із Канади, після концерту в Торонто дав інтерв'ю каналу NTD: «Я вважаю, що суть будь-якого вірування у світі незмінна: сила духу і Бог, дещо понад нами — ось що об'єднує усіх людей на Землі. Я б назвав виставу чудовою, не пропустіть її».

Дейна Рорабейкер, конгресмен із США, побував на концерті разом із дітьми: «Я дуже радий, що вони змогли побачити це, тому що, окрім усього іншого, так можна зрозуміти, чого прагнуть серця хороших китайців і всіх хороших людей в Азії».

#img_center_nostream#

Майк Уетерлі, політик, у 2012 році прокоментував свої враження від шоу: «Це моє перше знайомство з китайською культурою, і я отримав величезне задоволення. Я відчував радість протягом усієї вистави».

Кімбер Іствуд, актриса і продюсер, дочка зірки американського кінематографа Клінта Іствуда й актриси Роксанни Туніс, зазначила: «Мені здається, світу не вистачає духовності, багато що забуте, але чудесне з’явлення Будди у променях аури ніби повертає нас до того, що було втрачено. Це послання про те, як злість і підлість можуть бути переможені добротою, любов'ю та великодушним терпінням, і це прекрасно».

Річард А. Харріс, режисер монтажу, який працював над фільмами «Правдива брехня», «Охоронець», «Термінатор 2» і «Титанік», похвалив танцюристів: «Вони просто неймовірні, рухаються так легко і плавно, наче під ними лід».

#img_center_nostream#

Лі Мерівезер, видатна актриса і модель, була особливо вражена вокалом у номерах і сказала, що «приголомшена величчю спектаклю».

Роберт Стромберг, художник-постановник фільму «Аватар», зауважив, що отримав купу натхнення «і, здається, знайшов декілька ідей для наступного фільму».

Террі Грем, корпоративний менеджер Chevron Phillips Chemical, приходить на Shen Yun вже другий рік поспіль: «З нами діляться традицією, яка старша за Сполучені Штати, і це надихає. Кожного разу я отримую задоволення від концерту».

#img_center_nostream#

Джек МакЛарен, член місцевого парламенту Онтаріо, побачив виставу вчетверте: «Ми з дружиною насолоджувалися музикою, танцями, костюмами, які кожного року різні».

Гай Беланже, диригент і композитор, похвалив зміст шоу: «Зараз усі ми в пошуках відповідей. Що відбувається при житті або зі смертю людини? Shen Yun говорить нам, що є світло і надія. Постановники піднімають такі глибокі питання, і це прекрасно».

#img_center_nostream#

Наповнені духовним змістом витончені танцювальні рухи, чарівна музика, захоплююче дійство чекають на вас у світі Shen Yun Performing Arts.

Якщо ви хочете глибше дізнатися про багатовікову культуру Китаю, про символіку в танцях і музиці та про інші тонкощі творчості колективу Shen Yun, читайте також статті зі спеціального циклу від наших авторів:

Китайський класичний танець (частина 1)

Оркестр Shen Yun: Східні і західні музичні інструменти (Частина 2)

Чари цифрової проекції (частина 3)

Китайський етнічний танець втілює багатогранну культуру Піднебесної (частина 4)

Легенди Китаю оживають завдяки спектаклям Shen Yun (частина 5)

Китайський національний костюм: неперевершена вишуканість (частина 6)

Як китайські генії зобразили жінку, ченця та воїна (частина 7)

Як відроджують справжню культуру Китаю (частина 8)

Китайський традиційний танець захоплює глядачів: в чому секрет?