• Весна прийшла: в Японії розквітла сакура

  • Катерина Грибкова | Велика Епоха
    Вівторок, 7 березня 2017 року

Весна вже на порозі, і це означає, що в Японії буйним цвітом розквітла сакура. Японці чекають цих днів цілий рік, ну а нам залишається милуватися цими чудовими фото.

Сакура — національний символ Японії. На цей короткий період цвітіння вишні в Японію з'їжджаються тисячі гостей, щоб побачити це розкішне свято природи. Хоча цвітіння триває всього кілька днів, із такою красою ніщо не зрівняється.

«Для багатьох японців цвітіння вишні символізує життя людини, його швидкоплинність і благородство. Японці люблять святкувати і плекати дерева сакури в період її цвітіння. Багато людей називають цей час святом „милування квітами‟, відомим як ханамі. Ви не зможете поїхати в Японію навесні та не оцінити красу сакури, і не відсвяткувати ханамі!» — повідомляє Японська національна туристична організація виданню twistedsifter.com

Однак застати цей час складніше, ніж ви думаєте. У кожній області Японії свій час цвітіння сакури. Крім того, через різні погодні умови щороку дерева цвітуть в різний час.

Існує спеціальний сайт із мапою цвітіння сакури, він не тільки прогнозує час цвітіння, а й містить розділи для кожного міста в різних регіонах країни. Цей ресурс також показує найбільш ймовірні дати цвітіння, що дозволяє краще запланувати поїздку.

Варто відзначити, що китайці також мають безліч цікавих традицій. І це не дивно, адже їх культура налічує понад 5 тисяч років! Про найцікавіші з них читайте за цим посиланням.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...