• Індустріальний парк «Павлоград», Дніпропетровська область, сонячні батареї, сонячні панелі

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 березня 2017 року

В індустріальному парку «Павлоград» на території Дніпропетровської області закордонні інвестори відкриють виробництво з випуску сонячних батарей — альтернативних джерел енергії. Це дозволить створити нові робочі місця.

Індустріальний парк «Павлоград» є одним із найбільших в Україні: його площа 250 га. Відкриття парку відбулося в лютому цього року. На майданчику будуть розміщені різні підприємства семи профільно-виробничих напрямків: технології Hi-Тech, машинобудування (120 га), переробка сільськогосподарських товарів (25 га), будівельні матеріали (50 га), енергозабезпечення, легка промисловість, логістика.

Як повідомляється на сайті Дніпропетровської ОДА, закордонні інвестори зацікавилися відкриттям виробництв на території парку.

Інвестори з Англії планують побудувати склади і відкрити випуск ліків, з Польщі — виготовляти сонячні фотоелементи для отримання відновлюваної енергетики, з Австрії — виробляти метиловий спирт та синтез-газ.

На це планують виділити близько 5 млрд грн. і організувати 1000 робочих місць.

Якщо говорити про масштаби всього промислового парку, то тут можна сформувати понад 5 тис. робочих вакансій і залучити близько $1 млрд капіталовкладень.

Майданчик має оптимальні умови для початку бізнесу: широка інфраструктура (міжнародна траса, річковий порт і аеропорт), велика площа, безліч потенційних споживачів.

На території парку будуть працювати тільки ті підприємства, які виконують ряд умов. В їх числі екологічна чистота і безпека для довкілля, реєстрація в Павлоградському районі, створення не менше 50 нових робочих місць.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...