• Як зробити дизайнерські меблі з дерев'яних піддонів

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 2 березня 2017 року

Дерев'яні піддони, які часто використовують для транспортування вантажів, — відмінний матеріал для створення стильних предметів інтер'єру. Все, що для цього потрібно, — інструменти та оригінальний дизайн.

З непотрібних піддонів можна зробити будь-які меблі та предмети декору для спальні, кухні, лоджії або вітальні. Такі меблі виглядають дуже незвично і викличуть захоплення у ваших гостей. У той же час вони практичні та швидко відновлять образ інтер'єру. А собівартість меблів із піддонів зовсім невелика.

Столи з дерев'яних піддонів

З піддонів можна зробити обідній, робочий, журнальний, стіл-патіо й інші види столів для спальні, відпочинку на веранді або у вітальні. Якщо прикрутити коліщатка, то такий стіл буде зручно переміщати. Для виготовлення найпростішого столу буде потрібно 1—2 піддони.

На останньому етапі збирання пофарбуйте стіл у тон інтер'єру. Якщо ви хочете залишити його природний колір, то просто вкрийте стіл лаком: так він прослужить довше.

На поверхню столу можна покласти скло — вийде функціонально і стильно.

Ліжка з дерев'яних піддонів

Це ідеальний варіант на випадок, якщо потрібно швидко організувати місце для сну в спальні або для сієсти на веранді. Якщо додати полички, узголів'я, можна зробити дуже затишне ліжко, яке буде нічим не гірше за звичайний диван або м'який куточок.

Кількість піддонів, які знадобляться для виготовлення ліжка, залежить від розмірів і обраного дизайну.

Меблі для офісу і роботи

Офіс однієї з нідерландських компаній виглядає дуже незвично: сходи і робочі столи зібрані з дерев'яних піддонів.

Ще кілька варіантів використання піддонів для організації робочого місця: підвісний стіл з поличками і «фермерський» стіл.

Стільці, дивани та лави

Проста основа для сидіння та спинки, зверху м'які подушки — і диван готовий. Піддони можна пофарбувати в колір подушок, і тоді вони зовсім не будуть виділятися. Диван-кушетка підійде для спальні та веранди.

Полиці та стелажі

Полиці та стелажі з піддонів — зручний варіант не тільки для комори або гаража, а й для кухні та спальні. Кілька книжкових полиць можуть замінити цілу шафу, а візок на коліщатках — зручне місце зберігання дитячих іграшок.

Число речей, які можна зробити з дерев'яних піддонів, — безмежно. Фантазуйте, уявляйте та втілюйте свої ідеї!

Дерево — унікальний матеріал і джерело творчості для багатьох дизайнерів.

За матеріалами: museum-design.ru.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...