• Які небезпечні речовини криються на вашій кухні?

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 лютого 2017 року

Ми готуємо здорову їжу, вибираємо найсвіжіші та органічні продукти, але деякі небезпечні хімічні речовини все одно присутні майже на кожній кухні. Дотримуючись простих кроків, можна звести до мінімуму їхній вплив і позбутися токсичних речовин на вашій кухні.

Вибір органічної їжі є розумним, але це не означає, що така їжа не зможе стати небезпечною через деякий час. Вся справа в різних токсинах, від фталатів до перфтороктанової кислоти (PFOA), які можуть бути поруч із нашою їжею або потрапляти до неї.

Якщо ви не хочете, щоб небезпечні речовини проникали у вашу їжу, ми можемо порекомендувати вам 6 способів, завдяки яким ваше харчування зможе залишатися якомога більш здоровим.

1. Безпечне приготування їжі

Газова піч і кухонні плити виділяють побічні продукти згоряння, зокрема, окис вуглецю. Тому для усунення газів під час приготування їжі обов'язково вмикайте вентиляцію.

Допоможуть видалити токсини з повітря на кухні й зелені рослини. В ній можна вирощувати пряні трави — вони стануть в нагоді і в якості спецій до ваших страв.

2. Безпечні мийні засоби

Очищувальні засоби, які можна побачити у продажу, містять тисячі хімічних речовин, багато з яких відомі як небезпечні: 1,4 діоксан і формальдегід. Робоча група з проблем навколишнього середовища (Environmental Working Group's) видала керівництво Guide to Healthy Cleaning, в якому дана оцінка хімічної безпеки 2500 мийних засобів.

Окрім хімічних, існують й мийні засоби на рослинній основі, біорозкладні мила. Для чищення засмічених стоків можна застосовувати ферментні очищувачі — вони більш безпечні. До того ж деякі засоби можна зробити з простих інгредієнтів, які є на кухні: сода, вода, мило, оцет, сік лимона.

Ось деякі з таких рецептів:

Універсальний очисник: змішайте 1 частину оцту з 4 частинами води. Для приємного запаху можна додати кілька крапель ефірних олій: м'яти, лаванди, чайного дерева, апельсина.

Засіб для дезинфікування — нерозбавлений оцет: знезаражує поверхні та видаляє плями, яких важко позбутися.

Саморобний засіб для чищення: проста паста з харчової соди і води добре працює як поглинач або для чищення сковороди, каструлі, внутрішньої сторони печі.

3. Використовуйте натуральні засоби для боротьби зі шкідниками

Мурахи, харчова моль, фруктові мушки неприємні, але для їх усунення не обов'язково вдаватися до пестицидів, тим більше в будинку. Більшості кухонних комах можна позбутися за допомогою ефірних олій, кірочок цитрусових і нетоксичних пасток. Наприклад, м'ята — ефективний репелент від мурах, а листя лавра допоможуть позбутися круп'яної молі.

4. Зберігайте їжу в безпечній тарі

Їжа, яка зберігається в пластикових контейнерах і упаковках, з часом стає отруєною бісфенолом-А (BPA), бісфенолом-S (БПС) і фталатами. Ці речовини з упаковки проникають в їжу.

Серед сотні хімічних речовин, які використовуються для виробництва пластмас, багато є потенційно небезпечними, що викликають ендокринні порушення, рак і хронічні захворювання. Щодо багатьох інших ще немає достатніх даних, які б підтверджували їхню безпеку. Тому дуже непросто визначити, наскільки безпечним є пластиковий посуд на нашій кухні. Кращий варіант — всюди, де це можливо, застосовувати інертні матеріали, такі як скло, кераміка, метал.

5. Не використовуйте посуд з антипригарним покриттям

Антипригарні покриття за високої температури виділяють шкідливі речовини, які можуть становити загрозу для здоров'я. У 2015 році понад 200 вчених з усього світу опублікували офіційний звіт Madrid Statement, який попереджає про небезпеку хімічних речовин, званих полі- і перфторалкілами (PFASs). Ці речовини зазвичай використовуються для створення антипригарного покриття не тільки в каструлях, а й в інших формах для випічки, рисоварки і повільноварки. Вони також використовуються в деяких коробках для піци і харчових плівках.

Оскільки ми так мало знаємо про безпеку нових антипригарних покриттів, то розумнішим вибором буде використання нержавіючої сталі, чавуну, скла і кераміки — матеріалів, які відомі людям протягом століть.

Добра чавунна сковорода справляється з усіма завданнями так само добре, як і більшість посуду з антипригарним покриттям. Для тих, хто турбується про подряпини на скляній вручений панелі, тепер є чавунні каструлі із зовнішнім емалевим покриттям. Каструлі з нержавіючої сталі з плоским дном працюють однаково добре як на скляних, так і на керамічних варильних панелях.

6. Кулінарний спрей

Кулінарний спрей — невеликий аерозольний балончик із сумішшю, яким можна замінити традиційні олії та жири для смаження або запікання. Цей спрей часто вибирають шанувальники здорового харчування. Хоча такі спреї є зручними, але більшість із них містять сильно перероблені олії, отримані за високої температури з генетично модифікованих культур, зокрема рапсу, кукурудзи або сої. Багато з них також містять такі хімічні горючі, як пропан або бутан.

Найкраща альтернатива — оливкові, кокосові олії або масло дхі, яке легко можна приготувати в домашніх умовах.

Ці поради допоможуть вам зменшити кількість токсинів на вашій кухні і гарантувати, що ті продукти, які ви готуєте, будуть набагато здоровішими та кориснішими.

За матеріалами: Еartheasy.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...