ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Реклама на Великій Епосі


Реклама на Великій Епосі
Банерна реклама
Контекстна реклама
Рекламні статті
Замовити віртуальні тури і 3D-панораму вашого закладу

Реклама на Великій Епосі

Сторінки Великої Епохи відвідує велика кількість читачів, які хочуть вивчити певне питання або купити якийсь товар. Використовуйте якість і релевантність цього трафіку, щоб здійснювати прямі продажі, набувати клієнтів і проводити кампанії з брендингу!

Пошуковий трафік — один із кращих в інтернеті, оскільки користувач пошукової системи (Гугл, Яндекс тощо) у своєму запиті вже висловив певну мету. А коли вона збігається з тим товаром або брендом, який є на сайті, то показник конвертації буде досить високий. Тематичні рубрики Великої Епохи дозволяють сегментувати аудиторію для вашого бізнесу, направляючи трафік на продавальну сторінку вашого сайту.

Наше кредо: «Перш ніж щось зробити ― подумай про інших!»

Проведення хвильового планування входить в наші обов'язки, ми отримуємо зворотний зв'язок ― результати планування і, враховуючи їх, коректуємо плани рекламної кампанії. Завдання хвильового планування ― виявити ті інструменти реклами, які працюють, і відкинути ті, які не працюють. Збільшуйте свої інтернет-продажі, економте свій рекламний бюджет, дізнавайтеся, які інтереси у ваших клієнтів, що вони купують, і які їхні соціально-демографічні показники.

[Повернутися до змісту]

Компанії, для яких Велика Епоха надала послуги з інтернет-реклами:

лого.jpg

УВАГА(!) МИ НЕ ВКАЗУВАЛИ ЦІН НА РЕКЛАМУ, ОСКІЛЬКИ ЇХ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЕКСПЕРТА ЩОДО СЕРВІСУ, ЯКИЙ НАДАЄТЬСЯ. УСПІХІВ ВАМ В ІНТЕРНЕТ-ПРОДАЖАХ!

[Повернутися до змісту]

Банерна реклама

Банер є більш виразним засобом реклами, ніж текст. Текст мотивує за допомогою слів. У банері ж мотивація створюється не тільки за допомогою слів, а й візуальних образів, які спонукають до переходу на сайт. Використовуючи цей сервіс, ви зайвий раз нагадаєте читачеві, який шукає якусь інформацію на сайті, про ваше існування і спонукаєте його скористатися вашими послугами.

Використовуйте тематичну спрямованість вашої рекламної кампанії для того, щоб не витрачати оплачені покази або кліки на нецільову аудиторію.

Контекстна реклама

У контекстній рекламі дуже важлива картинка, дизайн. Саме картинка привертає увагу до вашого повідомлення. А вже потім текст створює додатковий ефект. Ефективність такої рекламної кампанії посилюється завдяки VIP-послузі від Великої Епохи, яка проводить пряму розсилку передплатникам. Поштова розсилка для цільової аудиторії допоможе приводити або повертати користувачів на ваш сайт.

[Повернутися до змісту]

Рекламні статті

Для Вас важлива репутація? Скористайтеся для цього нашими тематичними рубриками, де сконцентрована ваша аудиторія і розмістіть про себе комерційну інформацію. Тим самим провокуйте SEO-ефект. Сторінку з PR-матеріалом оптимізуйте під пошукові системи. Розміщуючи статті в ЗМІ, не забувайте піарити їх у себе на сайті ― це збільшує довіру до вашого сайту.

Замовити віртуальні тури і 3D-панораму

Ви ― власник ресторану, фітнес-центру, клубу чи якогось іншого закладу? Наші фахівці підготують для Вас 3D-панораму, яку Ви зможете розмістити на своєму сайті. Ваші клієнти будуть вражені дивовижною можливістю здійснити віртуальний тур приміщеннями вашого закладу, не виходячи зі свого будинку.

Приклад готової 3D-панорами

З усіх питань щодо реклами пишіть на [email protected]

[Повернутися до змісту]