Комунізм: Хибні Ідеали та Жорстока Реальність

Пропонуємо до вашої уваги серію ексклюзивних статей «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», які розкривають її сутність та історію її злочинів. Жодна книга не розкрила так точно і детально, що ж таке у дійсності комунізм.

«Дев'ять коментарів...»:

— Книга, яка зворушила світ;
— Книга, яку ніхто не насмілювався написати за останні 50 років;
— Книга, яка викрила брехню і змінила мислення мільйонів китайців (детальніше в статті: Перейшли Рубікон: противників компартії в Китаї більше, ніж її членів).

Зміст книги:

Коротко про книгу «Дев'ять коментарів...» (+ де купити книгу)
Коментар 1. Що таке комуністична партія?
Коментар 2. Походження комуністичної партії Китаю
Коментар 3. Тиранія комуністичної партії Китаю
Коментар 4. Компартія є силою, що виступає проти Всесвіту
Коментар 5. Змова Цзян Цземіня із Комуністичною партією Китаю у здійсненні репресій Фалуньгун
Коментар 6. Комуністична партія Китаю зруйнувала традиційну культуру
Коментар 7. Історія вбивств комуністичної партії Китаю
Коментар 8. Чому компартія Китаю — це злий культ
Коментар 9. Про безпринципову сутність компартії Китаю

Вступ до книги «Дев'ять коментарів»

Комунізм як міжнародний рух був відкинутий більшістю народів світу за трохи більше ніж десять років, що минули із часу падіння колишнього Радянського Союзу і східноєвропейських комуністичних режимів. Падіння Комуністичної партії Китаю (КПК) — це лише питання часу.

Але до свого повного краху КПК намагається пов’язати свою долю із долею китайської нації, із її 5000-літньою цивілізацією. Це стало бідою для китайського народу, що опинився перед лицем питань, які перед ним постали: як розцінювати компартію Китаю, як перетворити Китай на суспільство без компартії і як відродити традиційну культуру Китаю. Газета «Велика Епоха» видала редакційну серію статей під назвою «Дев’ять коментарів про комуністичну партію». Перш ніж КПК назавжди зникне з лиця Землі, нам би хотілося винести остаточний вирок їй і всьому міжнародному рухові комунізму, який понад століття був лихом для всього людства.

Усе, чого торкалася компартія Китаю протягом 80-ти із невеликим років свого існування, було затьмарене або вражене брехнею, війнами, голодом, тиранією, масовими вбивствами та страхом. Традиційні віра та принципи моралі жорстоко викорінювалися. Справжні поняття моральності й соціальні структури були насильно зруйновані. Співчуття, любов і гармонія між людьми були підмінені боротьбою та ненавистю. Шанування і вдячність Небу і Землі були замінені пихатим бажанням «боротися з Небом і Землею». Результатом цього стали повний крах соціальних, моральних та екологічних структур, глибока криза китайського народу, що, без сумніву, відбилося на всьому людстві. Всі ці лиха стали результатом навмисного планування, організації та контролю КПК.

У відомій китайській поемі говориться: «Дарма глибоко зітхаю про квіти, що опадають». Наближається кінець комуністичного режиму, що з останніх сил намагається вижити. Йому вже небагато залишилося існувати. «Велика Епоха» вважає, що зараз, коли КПК перебуває на межі загибелі, прийшов час усебічно розглянути її минуле, із тим аби повністю викрити правду про те, як цей найбільший в історії культ утілив у собі злодіяння всіх часів і народів. Ми сподіваємося, що всі ті, хто досі залишається обдуреним компартією, зможуть ясно побачити її природу, очистити душу від її отрути, звільнити свій розум від її зловісного контролю, скинути пута страху і назавжди позбутися пов’язаних із нею ілюзій.

Правління компартії Китаю є найтемнішою і найбезглуздішою сторінкою в історії Китаю. У нескінченному списку її злочинів найлихішими є переслідування Фалуньгун. Репресуючи «Істину, Доброту, Терпіння», Цзян Цземінь вбив останнього цвяха у труну КПК. Редакція газети «Велика Епоха» вважає, що, пізнавши справжню історію компартії Китаю, ми зможемо допомогти запобігти повторенню подібної трагедії у майбутньому. Водночас із цим, ми сподіваємося, що кожний із нас замислиться над своїми найпотаємнішими думками із тим, щоб усвідомити, чи не роблять нас наша малодушність та угодовство посібниками багатьох трагедій, яких можна було б уникнути.


Читайте далі:
Коментар 1. Що таке комуністична партія?

Комуністична партія Китаю зруйнувала традиційну культуруКоментар 7.Translate