• Нашим світом керує примара комунізму. Передмова

  • Від авторів книги «Дев’ять коментарів про комуністичну партію»
  • Середа, 26 грудня 2018 року

Передмова

Від авторів книги «Дев’ять коментарів про комуністичну партію»:

Зла примара компартії не зникла услід за розпадом компартії у Східній Європі


Перейти до змісту | Наступна


Диявол спокушав людей не лише в Едемському саду. Нині він як і раніше спокушає, залякує та знищує людей в такій формі, що люди навіть не здогадуються про це. Якщо оцінювати ситуацію з позиції Бога, то диявол вже захопив наш світ. Це процес, коли люди, піддавшись спокусам і з примусу, безперервно віддаляються від Бога. Цей диявол і є злий дух комунізму.

Комунізм — це зовсім не просто деяке віяння, доктрина або невдала спроба людей знайти вихід. Це диявол. Його також називають злим духом комунізму. Він створений з ненависті та різної зіпсованої матерії низьких рівнів Всесвіту. Спочатку він був в образі змії, а в поверхневому просторі проявляється у формі червоного дракона. Він стоїть в одному ряду з дияволом, що вороже відноситься до праведних Богів. Одночасно з цим він використовує різних низьких духів та нечисть, щоб створювати хаос у світі людей. Кінцева мета цієї злої примари полягає саме в тому, щоб знищити людство. Щоб моральність людей зіпсувалася до такої міри, що вони відречуться від Бога і традицій, не розумітимуть настанов Бога, та у результаті будуть відсіяні.

У злої примари дуже багато підступних планів, і вони дуже різноманітні. Іноді вона найжорстокішими методами залякує людей, які не хочуть йти за неї. Іноді вона обманює людей, використовуючи такі поняття, як «наука» та «прогрес», малюючи красиві картини й таким чином схиляючи людей йти за неї. Іноді вона створює ілюзію, що комунізм — це глибока наука, примушуючи людей вірити, що це майбутній напрям розвитку людства. Іноді під гаслами «демократії», «рівності», «соціальної справедливості» і т. д. вона проникає у сфери освіти, ЗМІ, мистецтва, юриспруденції та інші, поступово й непомітно притягає людей під свої прапори. Іноді вона одягає маску «соціалізму», «прогресивизму», «лібералізму», «неомарксизму» та різних партій лівого крила. Іноді вона виступає під прапорами тих, що претендують на істинність й праведність: «пацифізму», «экологізму», «глобалізації», «політкоректності» і т. д. Іноді вона підтримує авангардне мистецтво, сексуальну вседозволеність, легалізацію наркотиків, гомосексуалізм і т. п., щоб люди потурали своїм бажанням і помилково вважали, що це таке соціальне віяння. Насильство і радикальні заходи — це не єдині форми прояву злої примари. Іноді вона приймає вигляд дбайливиці за загальним добробутом. Проте її корінні речі не змінються — це бажання будь-якими способами знищувати усе традиційне, включаючи віру, релігію, моральність, культуру, інститут сім'ї, мистецтво, виховання, закони і так далі. Вона прагне позбавити людей моральності та увергнути їх у безодню, з якої немає повернення.

Цей злий дух в усій своїй різноманітності не лише не зник після розпаду компартії у Східній Європі, а, навпаки, нині широко простує по світу. Не лише Китай, Куба та інші країни, які відкрито називають себе комуністичними, але навіть, як вважається, США, що стоять на чолі вільного світу, також практично повністю капітулювали під натиском злого духу комунізму. Що вже там говорити про Європу, яка стає соціалістичною, а також про Африку та Латинську Америку, які знаходяться під контролем комуністичних сил. Це страхітлива реальність, перед якою стоїть людство, — задум злого духу комунізму по знищенню людства вже практично реалізован.

Усі люди інстинктивно прагнуть отримати вигоду та уникнути збитку. Це примушує їх уникати лих, намагатися виділитися з мас, створювати грандіозні підприємства або просто насолоджуватися життям, і так далі. Це не є помилковим. Але як тільки одного разу люди відійдуть від Бога, ці їх бажання стануть зачіпкою для злого духу комунізму, який загострюватиме й посилюватиме їх. Таким чином люди опиняться в його владі. При цьому навіженство злого духу компартії, який йде проти волі Неба і Богів, робить такими ж навіженими й тих, ким він керує. Вони починають нестримно прагнути до влади, грошей, знань, щоб грати роль верховного володаря, щоб керувати життями людей, що знаходяться під їх владою, а також ходом історії, створюючи деяку громадську тенденцію.

Людей створив Бог. У людській природі закладено добро і зло. Якщо людина відкидає зло і наслідує добро, то вона може повернутися до Бога. А якщо навпаки — рухається у напрямку до диявола. Цей вибір повністю залежить від самої людини.

Ми помітили, що багато людей, які ще не втратили своєї природної доброти, поступово й непомітно стали представниками злого духу комунізму або «корисними ідіотами», як їх називав Ленін, якими маніпулює злий дух компартії. Попри те, що суспільство в цілому, піддавшись спокусам злого духу комунізму, котиться вниз і вже знаходиться на межі знищення — тих, хто за власним бажанням віддав свою душу дияволові й умисне руйнує людство, все ж дуже і дуже мало. Природна доброта більшості людей, що збереглася в їх серці, все ж дає шанс позбавитися від впливу злого духу. Це і є метою написання нами цієї книги. Ми постараємося звичайними словами розкрити цю непросту й глибоку проблему. Щоб люди могли розпізнавати усі хитрощі злого духу комунізму. І найважливіше — щоб, коли в майбутньому людям проявляться встановлені для них Богом моральні критерії, культура, мистецтво та інші традиційні речі, люди зробили правильний вибір між Богом і злим духом.

Як тільки у людини виникне добра думка, Боги відразу допоможуть їй вийти з під контроля диявола. В процесі розпізнавання хитрощів диявола читач повинен глибоко замислитися та ясно розрізнити їх. Ми постараємося з абсолютно нової точки та під іншим кутом зору наново відтворити, та детально розглянути останні декілька сотень років історії людства, детально проаналізувати, як диявол під різними масками й різними способами захопив наш світ. Пробудження та активне позбавлення від зла, а також повернення до встановлених Богами людству традиційного шляху й формі життя залежать від самої людини.

Бог неодмінно отримає перемогу над дияволом. А від того, на чиїй стороні ми стоятимемо, залежить те, яким буде вічний притулок нашого життя.

Джерело: EpochTimes

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...