ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Нашим світом керує примара комунізму. Передмова

Велика Епоха
Передмова
Передмова

Від авторів книги «Дев’ять коментарів про комуністичну партію»:

Злий привид компартії не зник услід за розпадом компартії у Східній Європі

Перейти до змісту | Наступна

Передмова

Комуністичні режими в Радянському Союзі і Східній Європі розпалися, але привид комунізму не зник. Навпаки, цей злий дух уже керує нашим світом, тому людство не повинно відчувати помилкового оптимізму.

Комунізм — це не просто віяння, доктрина або невдала спроба людей знайти вихід. Це диявол. Його також називають злим духом комунізму. Він створений із ненависті і різної зіпсованої матерії Всесвіту. Спочатку він був в образі змії, потім — червоного дракона. Він стоїть поряд із дияволом, вороже відноситься до праведних Богів. Він використовує різних низьких духів і нечисть, щоб створювати хаос серед людей. Кінцева мета цього злого привиду полягає в тому, щоб знищити людство. Щоб, коли прийде Бог для порятунку людей, люди не повірили в Бога. Щоб моральність людей зіпсувалася настільки, що вони відречуться від Бога і традицій, не будуть розуміти настанов Бога і зрештою будуть знищені.

У злого привиду багато підступних планів, і вони дуже різноманітні. Іноді він найжорстокішими методами залякує людей, які не хочуть іти за ним. Іноді він обманює людей, використовуючи такі поняття, як «наука» і «прогрес», малюючи красиві картини і таким чином схиляють людей слідувати за ним. Іноді він створює ілюзію, що комунізм — це глибока наука, змушуючи людей вірити, що це майбутній напрямок розвитку людства. Іноді під гаслами «демократії», «рівності», «соціальної справедливості» тощо, проникає в сфери освіти, ЗМІ, мистецтва, юриспруденції та ін. і поступово непомітно залучає людей під свої прапори. Іноді він одягає маску і вводить в оману «соціалізму», «прогресивізму», «лібералізму», «неомарксизму» і різних партій лівого крила. Іноді він виступає під прапорами які претендують на істинну і праведність «пацифізму», «екологізму», «глобалізації», «політкоректності» тощо. Іноді він підтримує авангардне мистецтво, сексуальну вседозволеність, легалізацію наркотиків, гомосексуалізм тощо, щоб люди потурали своїм бажанням і помилково вважали, що це таке соціальне віяння. Насильство і радикальні заходи — це не єдині форми прояву злого привиду. Іноді він приймає вигляд піклувальника за загальний добробут. Однак його корінні речі не змінюються — це бажання будь-якими методами знищувати все традиційне, зокрема віру, релігію, моральність, культуру, інститут сім'ї, мистецтво, виховання, закони тощо. Він прагне позбавити людей моральності і занурити їх у безодню, з якої немає вороття.

Цей злий дух у всій своїй різноманітності не тільки не зник, а, навпаки широко крокує по світу. Не тільки Китай, Куба та інші країни, які відкрито називають себе комуністичними, але навіть ті які вважається, що стоять на чолі вільного світу США також практично повністю капітулювали під натиском злого духа комунізму. Що тоді говорити про Європу, яка стає соціалістичною, а також Африка та Латинська Америка, які знаходяться під впливом комуністичних сил. Це жахлива реальність, перед якою стоять люди — задум злого духа комунізму зі знищення людства вже практично реалізований.

Всі люди інстинктивно прагнуть отримати вигоду і сховатися від небезпеки. Це змушує їх уникати страждань, намагатися виділитися з мас, створювати грандіозні підприємства або просто насолоджуватися життям тощо. Це не є помилковим. Але як тільки одного разу люди відійдуть від Бога, ці їхні бажання стануть зачіпкою для злого духа комунізму, який буде загострювати і посилювати їх. Таким чином люди опиняться в його владі. Водночас шаленість злого духа, який йде проти волі Неба і Богів, робить такими ж навіженими і тих, ким він керує. Вони починають нестримно прагнути влади, грошей, знань, щоб грати роль верховного правителя, щоб керувати життями людей, а також ходом історії, створюючи деяку громадську тенденцію.

Людей створив Бог. У людській природі закладено добро і зло. Якщо людина відкидає зло і йде за добром, то вона може повернутися до Бога. А якщо навпаки — вона рухається у напрямку до диявола. Цей вибір повністю залежить від самої людини.

Ми помітили, що багато людей, які ще не втратили своєї природної доброти, поступово і непомітно стали представниками злого духа комунізму або «корисними ідіотами», як їх називав Ленін, якими маніпулює злий дух. Незважаючи на те що суспільство в цілому, піддавшись спокусам злого духа комунізму, котиться вниз і вже знаходиться на межі знищення тих, хто за власним бажанням віддав свою душу дияволу і навмисне руйнує людство, все ж дуже і дуже мало. У більшості людей збереглася в серці природна доброта, яка дає шанс позбутися впливу злого духа.

Мета написання цієї книги — простими словами розкрити цю глибоку проблему, щоб люди могли розпізнавати всі хитрощі злого духа комунізму. І найважливіше — щоб, коли в майбутньому людям проявляться встановлені Богом моральні критерії, культура, мистецтво та інші традиційні речі, люди зробили правильний вибір між Богом і злим духом.

Як тільки у людини виникне добра думка, Боги відразу допоможуть йому вийти з-під контролю диявола. У процесі розпізнавання вивертів диявола читач повинен глибоко задуматися і ясно розрізнити їх. Ми постараємося з абсолютно нової точки і під іншим кутом зору заново відтворити і детально розглянути останні кілька століть історії людства і детально проаналізувати, як диявол під різними масками і різними способами захопив наш світ. Пробудження й активне позбавлення від зла, а також повернення до традиційного шляху встановленого Богами і формі життя залежать від самої людини.

Бог неодмінно здобуде перемогу над дияволом. А від того, на чиєму боці ми будемо стояти, залежить те, яким буде вічне місце нашого життя.

Джерело: EpochTimes