• У Польщі листівки допомагають запобігти смерті від отруєння чадним газом

  • Четвер, 16 серпня 2018 року

У Польщі стартувала кампанія, яка допоможе зменшити число випадків отруєння чадним газом у житлових будинках. Громадяни отримують листівки, за допомогою яких можна перевірити справність вентиляції, повідомляє Springwise.

Окис вуглецю не має запаху та кольору, тому його можна назвати безмовним вбивцею. Щорічно в Польщі від отруєння чадним газом помирає понад 100 осіб і майже дві тисячі стають важкохворими.

За перших ознак отруєння мутніє в очах, звуки здаються приглушеними, у лобі відчувається легкий біль, паморочиться голова, пульсує у скронях, порушується координація рухів, аж до втрати свідомості. Якщо найближчим часом після отруєння людина не отримає кваліфіковану медичну допомогу, це може призвести до летального кінця.

Запобігає таким випадкам правильно функціонуюча вентиляція будівлі, тому в Польщі вирішили провести кампанію, під час якої навчають громадян перевірці справності вентиляції.

Державна пожежна служба Польщі зв'язалася із 28 мільйонами сімей за допомогою інформаційного бюлетеня, який поширювався разом з іншими рекламними листівками компаній Pepco, Lewiatan і Złote Tarasy.

Буклет був розроблений компанією Grey Group Poland. Окрім того, що в ньому міститься інформація про отруєння чадним газом, він сам також є «випробувальним пристроєм».

Людина прикладає листівку до вентиляційного отвору свого будинку. Якщо папір прилипає до отвору, значить, потік повітря достатній і у разі витоку газу отруєння мешканців окисом вуглецю не відбудеться. Але якщо папір не прилипає, це говорить про те, що система вентиляції працює неправильно і потрібно звернутися за допомогою до фахівців.

Подібні кампанії доводять, що деякі проблеми можна вирішувати не лише вдаючись до використання інноваційних технологій, але і шляхом застосування дуже простих рішень.

Читайте далі:

У Карпатах зняли соціальну рекламу, що надихає піклуватися про природу

12 домашніх небезпек, через які можна захворіти

Найяскравіші знімки про забруднення планети

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...