ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Гібрид ресторану і дитячого майданчика — створено ідеальний варіант для сімейного відпочинку

Велика Епоха

Архітектурна компанія з Китаю X+Living спроектувала закритий парк розваг, який дарує гарний настрій і відповідає потребам усієї родини. Гібрид ресторану і дитячого ігрового майданчика ідеально підходить для сімейного відпочинку.

Торгові центри та ретейлери, що зацікавлені в залученні покупців, організовують для сімей з дітьми дитячі розважальні майданчики та кімнати, де батьки можуть спокійно залишити дітей, поки вибирають покупки. Прагнучи задовольнити потреби батьків і дітей у Шанхаї, архітектурна компанія X+Living спроектувала закритий парк, який створює веселу атмосферу і приносить задоволення для всієї родини.

У Coined Neobio є обідній заклад для сімейного відпочинку та безліч майданчиків з розвагами, що дозволяють дітям не нудьгувати, у тому числі читальний зал із книгами лісової тематики, у якому панує спокій, а діти отримують знання про природу.

Під гігантськими «повітряними кулями» є різні простори, де діти можуть розважатися: басейн із кульками, пісочниця та ігровий майданчик, гірки, сходи і тунелі.

Чи Сян, архітектор і дизайнер Neobio, додав елемент perspex walk-way, який об'єднує всі ігрові зони разом, дозволяючи дорослим за обіднім столом стежити за своїми дітьми, однак, при цьому не відволікаючись.

Ресторан має тематичний декор у пастельних тонах, який приємний як для дітей, так і для дорослих і відповідає сучасним тенденціям дизайну інтер'єрів.