• Юні винахідники показали свої роботи: виставка-конкурс інновацій «Майбутнє України»

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 30 листопада 2017 року

Учасники виставки — хлопці з Малої академії наук України, розповідається в сюжеті «5 каналу». Вони продемонстрували роботу своїх винаходів на практиці.

Школяр Артем Кудрявеньков з Кропивницького представив свій винахід під назвою «Розумне водопостачання». Він призначений для мешканців звичайних багатоповерхівок, які хочуть економити воду і електрику. Ідея винахідника полягає в тому, щоб на останньому поверсі будинку встановити резервуар, який час від часу буде наповнюватися водою. Звідти через труби з гідрогенераторами вона буде подаватися в квартири.

«Коли вода буде подаватися до споживача, вона буде потрапляти на гідрогенератори, які зможуть виробляти електроенергію, яку надалі можна використовувати для освітлення території навколо дому», — розповідає винахідник.

Киянка Наталя Моніна представила свій цікавий проект. У неї вже є патент на винахід, а ще два знаходяться у процесі реєстрації.

В одному зі своїх проектів Наталя пропонує виробляти електроенергію на залізниці. Спеціальні генератори і сонячні батареї встановлюються між рейками. Вдень від сонячного світла батареї будуть виробляти струм, а генератори вироблятимуть електроенергію від вібрацій руху поїздів.

«Коли поїзда немає — працює батарея, коли він проїжджає — працюють генератори. За допомогою цього можна отримувати електроенергію і вночі», — говорить Наталія Моніна.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...