Четвер, Лис 26, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Створено біорозкладну зубну щітку, яка працює не від батареї, а від кінетичної енергії людини (ВІДЕО)

Четвер, 7 травня 2020 року

​Американська компанія Goodwell створила біорозкладну зубну щітку, яка працює не від батареї, а від кінетичної енергії людини. Після використання вона повністю розкладається, не виділяючи небезпечних речовин.

Фото: Ве./kickstarter.com
Щоб мати здорові і красиві зуби, більшість стоматологів рекомендують використовувати електричні зубні щітки. Чому? Доведено, що вони краще справляються із завданням очищення зубів від нальоту і залишків їжі. Але такі щітки працюють на батарейках, у яких рано чи пізно закінчується запас енергії. Щорічно в світі викидають мільярди батарейок, і близько половини з них — одноразові.

Самі ж щітки, зроблені зі сплаву пластику різного типу, складні для утилізації.

Фото: Ве./kickstarter.com
Компанія Goodwell спеціалізується на виробництві біорозкладних зубних щіток і екологічно чистих товарів для догляду за зубами. Їх новий винахід — Be. (Beyond Electric) — зубна щітка, яка має більше енергії, ніж середня електрична зубна щітка, і може глибоко очищати і відбілювати зуби. Головна її перевага — це здатність генерувати електрику з руху: для цього достатньо пару разів повернути коліщатко у нижній частині пристрою.

Щітка виготовлена ​​на 90% із сировини вторинної переробки, і після використання вона повністю розкладається.

Біорозкладні щетинки Be. містять активоване вугілля для підтримки балансу ph в роті, вони поглинають запах і знищують мікроби.

Деякі з переваг Be.:

Без акумулятора та електрики — для роботи Be. не потрібно проводів і батарей. Користуватися Be. дуже зручно: 1 — нанести пасту на щітку, 2 — зробити пару поворотів і 3 — натиснути кнопку живлення.

Стійкість — всі переваги чистих зубів, без додаткових витрат.

Фото: Ве./kickstarter.com
Фото: Ве./kickstarter.com

Розумна технологія. Be. має інтелектуальний датчик, який відстежує необхідний опір і вчить правильно чистити зуби.

Travel-Friendly: Be. дуже зручна для подорожей. Вона важить всього 170 г і має 15 см у висоту.

Зараз Goodwell шукає підтримку на Kickstarter і сподівається доставити зубну щітку всім, хто її замовить, починаючи з листопада 2018 року.

Comments   

загрузка...