ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Великобританії набувають популярності «зелені» тренажерні зали: «підключіться» до природи

Велика Епоха

Компанія з Великобританії Biofit намагається вирішити проблему нестачі зв'язку із природою, з якою стикається більшість жителів міст. Вона створює «зелені» спортивні зали із природним освітленням і тренажерами із природних матеріалів, які допомагають людям «підключатися» до довкілля та відновлювати свої природні ритми.

Biofit спеціалізується на дизайні інтер'єрів для фітнес-залів. Розробники компанії проектують і будують тренажерні зали з обладнанням із натуральних матеріалів із дерев'яними та волокнистими деталями.

У Biofit використовуються такі природні й довговічні матеріали, як деревина, пробка, пісок, шкіра і різні волокна. Такі спортивні тренажери допомагають людям «підключатися» до довкілля у спортивному залі.

Замість традиційного обладнання для спортзалів, що складається зі шківів і сталі, у Biofit використовуються шкіряні та дерев'яні конструкції.

Основний принцип компанії — створювати здоровий внутрішній дизайн, який гармонує із зовнішнім світом. Мультисенсорні тренажерні зали зменшують стрес і покращують настрій.

Багато спортивних залів являє собою великі простори, яскраве біле освітлення і бетонні стіни. Натомість, Biofit використовує освітлення із відтінками блакитного вранці та червоного — ввечері, що відповідає циркадному ритму тіла.

У кожному тренажерному залі обов'язково присутні рослини, властиві даному регіону. Такі рослини добре справляються з очищенням повітря.

За концепцію фітнес-залу на відкритому повітрі компанія Biofit була відзначена багатьма нагородами. «Зелені» зали підходять для незалежних філій, готелів і курортів, офісів, житлових комплексів і медичних центрів.