• В Африці з'явився готель, який буквально зливається з природою

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Понеділок, 4 вересня 2017 року

В одній із країн Східної Африки з'явився готель, який практично зливається з природою. Весь дизайн виконаний з перероблених матеріалів і вулканічного каменю і є приголомшливим прикладом того, як створити будову у природному ландшафті без шкоди для екології.

Готель під назвою Bisate Lodge знаходиться в Руанді. Він побудований у колишньому вулканічному конусі, який під впливом часу та ерозії поступово стерся, залишивши на пам'ять тільки обриси. З цього куточка світу відкриваються приголомшливі види на вершини вулканів Бішок, Карісімбі і Мікено, що піднімаються афро-альпійськими лісами довколишнього Національного парку вулканів.

Вілли комплексу Bisate Lodge, оточені пишним лісом з видом на вулканічний пейзаж, спроектував архітектор з Йоганнесбурга Нік Плюман (Nick Plewman). Основні цінності комплексу — це екологічна стійкість і збереження природи.

Комплекс займає площу в 103 акра, тут знаходяться 6 вілл з солом'яними дахами. З вікон відкривається мальовничий вид.

Бажаючи підтримати справжній руандійський стиль, загальний дизайн вілл виконаний у традиціях корінних народів. В інтер'єрі багато барвистих принтів і різних текстур, які якомога краще підходять для передачі характеру місцевого стилю. Люстри виконані з переробленого скла, а каміни — з вулканічного каменю.

Деякі предмети інтер'єру зроблені за допомогою традиційної художньої техніки під назвою Imigongo, для якої використовується коров'ячий гній, змішаний з ґрунтами різних кольорів.

У дизайні Bisate Lodge відображені головні екологічні принципи, які розкривають культуру навколишньої сільської Руанди, що відновлює місцеві ліси.

«Ми хочемо, щоб наш бренд відповідального екотуризму мав реальне значення як для сільського руандійського народу, так і для збереження біорізноманіття цієї місцевості», — кажуть творці Bisate Lodge.

Комплекс знаходиться в декількох хвилинах їзди від штаб-квартири парку, звідки щодня відправляються екскурсії в місця проживання горил. Кожен гість може взяти участь в роботі зі збереження біорізноманіття, а також зустрітися з місцевою громадою.

За матеріалами: Wilderness safaris.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...