• Повільні пішоходи зможуть безпечно переходити дороги завдяки програмі Crosswalk

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Вівторок, 22 серпня 2017 року

Голландська компанія Dynniq створила додаток Crosswalk, який допомагає пішоходам з обмеженою мобільністю переходити дороги. Crosswalk управляє світлофором, налаштовуючи його так, щоб у пішохода було достатньо часу перетнути дорогу, але при цьому не занадто затримуючи рух транспорту.

Стартап Crosswalk був запущений у квітні цього року і є дітищем голландської компанії Dynniq, повідомляє Springwise.

У спеціальних світлофорах, які працюють з додатка Crosswalk, встановлений датчик. Він сканує тротуари по обидва боки дороги. Якщо датчик знаходить пішохода, який не може швидко перейти дорогу, він автоматично налаштовує час, протягом якого світлофор горить зеленим світлом.

Додаток має чотири різних налаштування часу. Світловий датчик вибирає той час, який підходить для рівня мобільності пішохода. Це гарантує, що у нього буде достатньо часу перетнути дорогу. Але також важливо, щоб пішохід не надто затримував рух.

В даний час система тестується у 10 точках у голландському місті Тілбурзі. Вони працюють в інтелектуальних системах трафіку — як з GPS, так і з програмним забезпеченням, яке вже встановлено на світлофорі. Таким чином, всю систему можна швидко розгорнути по всій країні і без необхідності додавати дороге програмне або апаратне забезпечення.

Ця схема є частиною 25-річного плану розвитку міста, мета якого — посилити безпеку доріг для пішоходів і велосипедистів.

Dynniq також працює над варіантами додатків для світлофора з урахуванням наближення велосипедистів, а також для людей з вадами зору: в цьому випадку звукове повідомлення попереджає про те, загоряється зелене або червоне світло.

Додаток Dynniq безсумнівно стане важливим об’єктом у дизайні майбутніх смарт-міст.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...