• Створено найдешевші окуляри доповненої реальності — Mira Prism

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 27 липня 2017 року

Компанія з Лос-Анджелеса розробила недорогу гарнітуру Mira Prism для створення доповненої реальності власникам iPhone. Телефон просто вставляється в окуляри і дозволяє взаємодіяти з голографічними зображеннями, накладеними на об'єкти реального світу.

Доповнена реалістичність (AR) — це перевірена концепція в таких областях, як хірургія і механіка. Що стосується повсякденного використання, то тут хороша пара окулярів — це рідкість і до того ж недешева.

Але тільки не Prism від компанії Mira. Хоча їхня новинка все ще потребує вдосконалення, але це перша гарнітура AR, яка доступна для більшості всього за $99.

Як працює Mira Prism

Mira Prism не містить ніякої електроніки. Це оболонка, як Samsung Gear VR або Google Daydream View, але для доповненої реальності. Досить відкрити програму з підтримкою Mira на iPhone 6, 6s або 7, і потім вставити його в Prism. Екран телефону повернутий від вас до прозорої поверхні очок, яка відображає зображення у зворотному напрямку, створюючи ефект доповненої реальності.

Плаваючі перед вами об'єкти візуалізуються в стереоскопічному 3D. Це сильно відрізняється від «змішаної реальності».

За допомогою функції Spectator Mode («Режим глядача») інші люди зможуть побачити через iPhone або iPad те, що бачить людина в окулярах AR.

Один пристрій Mira Prism поставляється з гарнітурою, пультом дистанційного керування, пусковий майданчиком, футляром для перенесення, кришкою об'єктива і двома батареями AAA для пульта дистанційного керування, а також програмним забезпеченням, включаючи основні програми Mira і преміальний комплект ігор. Що стосується апаратних характеристик, гарнітура має 60-градусне поле зору і загальний дозвіл 1334x750.

Компанія заявила, що завдяки Mira SDK з'явиться більше ігор і додатків.

«Не потрібно ніяких роз'ємів, комп'ютерів або проводів. Незалежно від того, де ви знаходитесь, просто відкрийте програму Mira на своєму смартфоні і використовуйте гарнітуру Prism», — кажуть розробники.

Окуляри Mira Prism доступні для попереднього замовлення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...