• Як зробити місто чистішим: петиція киянина

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Четвер, 27 липня 2017 року

На сайті онлайн-петицій у КМДА з'явилася пропозиція розробити стандарти розміщення сміттєвих контейнерів у місцях загального користування. У тому числі створити інтерактивну мапу, на якій жителі міста зможуть робити позначки та прикріплювати фото місць стихійного скидання сміття і відходів.

Як пише на сторінці киянин Олег Болотний, через посилення штрафів за скидання сміття і відходів у несанкціонованих місцях, потрібно створити всі умови для підтримки чистоти міста. Для цього він пропонує:

1. Встановити урни для сміття в місцях скупчення перехожих.

2. Максимальна відстань між урнами не повинна перевищувати 50 м, і розміщуватися вони повинні по обидва боки пішохідної зони.

3. Затвердити розклад забору сміття та відходів у залежності від кількості людей, що проходять у відповідній зоні.

4. Встановити сміттєві контейнери достатнього обсягу на прибудинкових територіях кожного багатоквартирного будинку. Обладнати для цього спеціальні місця із захистом від вітру.

5. По периметру території приватного сектора і поблизу обладнати місця для скидання сміття і відходів.

6. Організувати централізований вивіз сміття з приватних секторів міста.

7. Вимагати від підприємців міста відведення місць для скидання сміття на їх території. Інший варіант — запропонувати укладати договори спільного використання з підприємцями, які організували таке місце.

8. Зобов'язати організаторів масових заходів за свій рахунок облаштовувати тимчасові додаткові місця скидання сміття.

9. Створити інтерактивну мапу міста з громадським доступом та обов'язковою реєстрацією на даному ресурсі. Дати можливість жителям міста робити позначки на мапі та залишати фотографії з місць стихійного скидання сміття.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...