• Понад горами на звичайному ліфті

  • Марія Кононенко | Велика Епоха
    Середа, 19 липня 2017 року

Замкнутий простір ліфтів здається вам нудним, а може навіть і моторошним? «Наше завдання — перетворити просту поїздку на ліфті на захоплюючу подорож», — говорить Ніклас Лундбек, співзасновник Panoramia.

Одна з незручностей офісних або житлових висотних будівель — гнітюче очікування під час підйомів і спусків ліфтом. Неважливо, одні ви або з незнайомими супутниками, думаєте про щось своє або читаєте газету, а може вам «доречно» згадується один із фільмів-жахів про ліфти — у такі моменти кожен хоч раз ловив себе на думці про те, що «скоріше б уже мій поверх».

Без сумніву, набагато приємніше подорожувати на ліфті, який оснащено цифровим екраном від шведської компанії Panoramia. Компанія представила 3D-технологію, яка може бути використана для інтер'єру елітних висотних будівель. Цей винахід повністю змінить ваше ставлення до поїздок з одного поверху на інший.

Коли ви входите в ліфт, його стіни ніби перетворюються на вікна у віртуальну реальність чудових пейзажів. Цифрові екрани з високою роздільністю демонструють рухливе панорамне зображення, створюючи ілюзію плавного польоту. Причому зупинка ліфта, його рух вгору або вниз відповідно впливають на динаміку того, що відбувається на екранах. Фірма використала VR-технологію, тому пейзажі здаються надзвичайно реальними, насиченими і об'ємними, а їх глибина зачаровує глядача.

Panoramia розробила для клієнтів різні варіанти 3D-відео-картин: це може бути міська панорама, скандинавські фіорди, місячний пейзаж або абстрактне зображення логотипу вашої компанії.

Зараз клієнти можуть вибрати для використання лише один варіант зображення, але до 2018 року Panoramia планує вдосконалити технологію, дозволивши покупцям змінювати за бажанням тему панорам за допомогою спеціальної програми. Компанія також пропонує користувачам послуги зі створення оригінальних відео під дизайн конкретного офісу.

А поки відвідувачі елітних висоток збираються насолоджуватися вишуканим дизайном, кожен житель звичайних будівель може зробити навколишнє середовище трохи приємнішим: не смітити в ліфті та під'їзді, не розкидати сміття навколо урни. Адже, врешті-решт, справжню красу створювати не так складно. Іноді досить просто чистих стін і акуратних кнопок, щоб коротка або довга поїздка на ліфті кожен день приносила вам радість.

За матеріалами: prweb.com

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...