• Pela Case — перший у світі 100% біорозкладаний чохол для смартфона

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Вівторок, 4 липня 2017 року

Канадська компанія Pela випустила першу в світі серію біорозкладних чохлів для смартфонів, зроблених з соломи льону. Чохли Pela Case напевно припадуть до душі тим, хто хоче мати стильний смартфон і зменшити забруднення навколишнього середовища.

За перші 10 років цього століття люди виробили більше пластика, ніж за весь минулий вік. З цього великого обсягу відходів переробляється лише мала частка пластика, а його більша частина залишається на звалищах і в океанах, отруюючи довкілля та вбиваючи його мешканців.

Це всього лише кілька фактів руйнівних наслідків виробництва пластику. Деякі компанії працюють над вирішенням цієї проблеми. Одна з них — Pela. Це eco-friendly компанія, яка має чітку місію — Reduce, Alleviate, Educate & Build: зменшувати, полегшувати, привчати та створювати. Звести до мінімуму кількість пластикових відходів, зробити виробництво дружнім для навколишнього середовища, залучати споживачів до безвідходного способу життя.

Їхня нова розробка — чохол для телефону Pela Case, який є повністю компостуємою і екологічно чистою альтернативою пластиковим корпусам. Він не містить таких небезпечних компонентів пластика, як бісфенол А (BPA). Що стосується викидів парникових газів, то під час виробництва Pela Case вони на 60% нижче, ніж під час виробництва чохлів із пластику.

Pela Case створюються з використанням перероблених матеріалів, біополімерів на основі рослин і відходів з соломи льону. Ця технологія розроблена в Саскатуні, канадській провінції Саскачеван. У своєму виробництві Pela використовує канадський олійний побічний продукт.

У Саскачевані вирощують найбільшу кількість олійного льону в світі. Але через те, що лляна солома погано розкладається в природі, її просто спалюють тоннами. Цю солому вирішили використовувати для виробництва чохлів мобільних телефонів.

Льон додає легкості і міцності корпусу телефону. Крім того, цей матеріал володіє природними амортизуючими властивостями.

Pela Case ідеально підходить для захисту смартфона від подряпин, зносу і випадкового падіння. Він навіть кращий за аналогічні м'які чохли, виготовлені зі звичайного пластика.

У лінійці Pela Case є безліч кольорів і варіантів розмірів чохлів.

Як розкладається екочехол Pela Case?

Pela Case буде розкладатись у промисловому або домашньому компості, але тільки не в у вашій кишені. Поза середовища компостування біорозкладання не почнеться, запевняють розробники.

Скільки часу знадобиться, щоб Pela Case почав розкладатися в компості на задньому дворі? Все залежить від якості середовища компосту, яка може сильно відрізнятися. Це від 6 місяців до 2-х або 3-х років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...