• У Нідерландах випустили електрокар на сонячних панелях на 5 осіб

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Понеділок, 3 липня 2017 року

Студенти з Нідерландів розробили електрокар на сонячних панелях Stella Vie і назвали його «найефективнішим сімейним автомобілем, який коли-небудь був створений». Цей «автомобіль майбутнього» працює від енергії фотоелектричних панелей, а її надлишки може «скидати» в електромережі будинків.

Електромобіль Stella Vie, який вже назвали майбутнім транспорту з нульовим рівнем викидів, створили в Eindhoven University of Technology.

За словами розробників, вони прагнули домогтися ідеального балансу між аеродинамічним і естетичним дизайном. У порівнянні зі своїм попередником, у Stella Vie аеродинамічність більша на 9%, і він має традиційний автомобільний дизайн, повідомляє Solar Team Eindhoven.

У авто низька посадка в порівнянні зі звичайними автомобілями, а великі двері і ручки додають зручності. Всередині — просторий інтер'єр і ергономічно оптимізовані сидіння. Stella Vie — це перший сімейний автомобіль на сонячній енергії, в якому може розміститися 5 осіб!

Як показали випробування, впродовж одного сонячного дня в Нідерландах це авто може проїхати близько 1000 км на енергії, що ним виробляється. А надлишкову енергію він може «скинути» у ваш будинок або в електричну мережу. Максимальна швидкість авто 130 км/год.

У Stella Vie вбудовано навігаційну систему, яка знаходить оптимальний маршрут і навіть показує, скільки енергії ви заощадите в порівнянні зі стандартним автомобілем, який використовує звичайне паливо. По мірі наближення до місця призначення електрокар пропонує допомогти з вибором місця паркування. Щоб обрати найкраще місце для паркінгу в радіусі вашого місця знаходження, система використовує мапи висот і дані про погоду в поєднанні з картографією.

Інтелектуальна навігаційна система автомобіля також використовує новітню технологію V2X, щоб попередити водія про майбутню ситуацію з дорожнім рухом, дозволяючи безпечніше та ефективніше подорожувати.

Електромобіль з фантастичним дизайном створили в Україні — HIMERA.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...