ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Правила використання матеріалів

Будь-яке використання текстових або фотоматеріалів в Інтернеті допускається при умові вказання автора та наявності гіперпосилання (hyperlink) безпосередньо на сторінку з копійованої вами статті або фото на сайті www.epochtimes.com.ua

В якості тіла посилання повинно використовуватися назва порталу - The Epoch Times Україна (Велика Епоха). Посилання має знаходитися невідривно від матеріалу.

Гіперпосилання не повинно бути заборонено до індексації пошуковими системами (за допомогою "noindex", "nofollow," robots.txt. ", редирект, або будь-якими іншими способами).

Використання (копіювання) фотоматеріалів агентств AFP і Getty Images заборонено і є порушенням авторських прав, оскільки даний фотоконтент використовується The Epoch Times Україна (Велика Епоха) в рамках ексклюзивного договору, за умовами якого редакція не є правовласником і не має права передачі цього контенту третім особам.

Використання текстових матеріалів сайту www.epochtimes.com.ua в друкованій пресі допускається тільки за погодженням з редакцією і обов'язковим посиланням на The Epoch Times Україна (Велика Епоха)