ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Про нас

Велика Епоха (The Epoch Times) — це міжнародне видання з власними репортерами в усьому світі. Новини та статті газети пишуться незалежними журналістами і не зазнають впливу будь-яких політичних чи економічних структур.

Підписка Facebook:


Підписка Твіттер:Зміст:

Велика Епоха — багатомовне ЗМІ в друкованій та електронній версіях. За останні 12 років видання відкрило регіональні редакції в 35 країнах, таким чином, ставши найбільшим виданням у світі. Наші газети видаються в містах Європи, Азії, Австралії, Північної та Південної Америки.

- Друковане видання виходить на 10 мовах щотижня тиражем близько 1,3 млн. екз.

- Сайти Великої Епохи на 21 мові щомісяця відвідують близько 40 млн чоловік:

Українська мова: EpochTimes.com.ua

Інші мови:

Англійська: TheEpochTimes.com
Російська: EpochTimes.ru
***
Китайська: EpochTimes.com
Японська: EpochTimes.jp
Корейська: EpochTimes.co.kr
В'єтнамська: Vietdaikynguyen.com
Індонезійська: Erabaru.net
Іврит: EpochTimes.co.il
Перська: Persian.EpochTimes.com
Турецька: EpochTimestr.com
***
Німецька: EpochTimes.de
Французька: EpochTimes.fr
Іспанська: LagranEpoca.com
Італійська: EpochTimes.it
Шведська: EpochTimes.se
Португальська: EpochTimes.com.br
Болгарська: BudnaEra.com
Словацька: EpochTimes.cz
Румунська: EpochTimes-romania.com

У 2005 році заснована українська редакція Великої Епохи. Веб-сайт доступний у двох мовних версіях — українській і російській.

Наша місія

Велика Епоха — незалежний голос у пресі і в інтернеті. Ми прагнемо бути об'єктивними і своєчасно інформувати читача про події, що відбуваються в світі, ґрунтуючись не на принципі сенсаційності, а на принципі відповідальності перед читачем.

Місія української редакції Великої Епохи: Дотримуючись високих стандартів журналістики, стимулювати соціально-екологічні потреби людей і сформувати середовище, основоположним принципом якого є соціальна відповідальність. Підняти усвідомленість читацької аудиторії в таких життєво важливих питаннях, як: майбутнє людства і своєї сім'ї; розвиток міста і країни; чистота повітря, землі і води; дбайливе використання ресурсів - і таким чином стимулювати громадськість активніше відстоювати питання захисту навколишнього середовища, благоустрою та розвитку свого міста. Завдяки формуванню такого середовища, багато соціальних та екологічних проблем, що впливають на життя кожного жителя країни, буде вирішено швидше та ефективніше.

Чому варто читати наші статті?

  • Тому що принципи, яким повинні відповідати наші матеріали: чесність, об'єктивність, нейтральність, відповідальність перед читачем.
  • Ви помітили, що багато ЗМІ просто повідомляють про проблему, але не кажуть, як допомогти її вирішити? «Велика Епоха» шукає шляхи, як цю проблему вирішити і ділиться цим з читачами задля змін на краще.
  • Ми стимулюємо читача зробити корисну дію для своєї родини, міста, країни і, іноді, всієї Землі.
  • Ви прагнете до здорового та активного способу життя? Ви прагнете змін на краще у своїй родині, місті й країні? До чистоти повітря, землі, води і дбайливого використання ресурсів? Тоді ми однодумці і разом зможемо зробити більше!
  • Ми шукаємо людей, які надихають інших, і розповідаємо про них.
  • «Велика Епоха» ставить своєю місією сформувати в Україні середовище, основоположним принципом для якої є соціальна відповідальність.

Пропонуємо прочитати публікацію «Чому ми висвітлюємо Китай в окремій рубриці», щоб краще зрозуміти історію створення та місію видання.

Китай без цензури

Golden Horse Memorial. Фото Feng LiGetty Images.jpg
Фото: Feng Li /Getty Images

Розвиток сьогоднішнього Китаю привертає пильну увагу всього світу. Наше видання публікує ексклюзивні аналітичні статті про економіку, суспільне і політичне життя КНР без будь-якої цензури з боку компартії Китаю. Це сильно відрізняє видання від інших міжнародних ЗМІ, які посилаються на офіційні пропартійні газети КНР. Велика Епоха також публікує унікальні матеріали про традиційну 5-тисячолітню культуру цієї країни.

«Дев'ять коментарів» — книга, якою ми пишаємося

Журналісти видання Велика Епоха проаналізували процес розвитку комуністичної ідеології в Китаї. У 2004 році була видана книга «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», яка сильно вплинула на країни, де комуністичні партії перебувають при владі, в особливості, Китай. Після публікації книга стала бестселером серед китайців, і десятки мільйонів чоловік переосмислили історію своєї країни, поклавши початок важливому історичному процесу — руху Туйдан («Виходь із партії»), до якого приєдналося вже 135 млн чоловік. Більш докладно в статті «„Дев’ять коментарів“: книга, що перевернула свідомість мільйонів».

Слідкуйте за нашими новинами!

Контакти:

тел.: (044) 221-93-01

e-mail: [email protected]