Вівторок, Гру 7, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Шрі-Ланка

 • Життя і традиції на Шрі-Ланці

  Шрі-Ланку часто уявляють як «пляжний» острів, де багато слонів, мавп і фруктів. Але мало хто знає, що ця країна є колискою буддизму і зберігає головну реліквію буддистів — Зуб Будди. Це острів контрастів з непростою історією та віковими традиціями... Отже, тут можна просто добре відпочити на пляжі, а можна спробувати зрозуміти загадкову душу країни і її жителів, що неможливо без знання історичних, культурних і релігійних витоків.
  2012-12-14T14:54:49
 • Національна кухня острова Шрі-Ланка

  У більшості готелів Шрі-Ланки готують європейські та місцеві страви. Зазвичай національні гострі страви подають на шведському столі окремо...
  2012-11-06T16:54:23
 • Відпочинок у Шрі-Ланці: що купити і як не стати жертвою обману

  З острова Шрі-Ланка ніхто не їде без знаменитого цейлонського чаю, визнаного кращим у світі. Крім того, тут можна омолодитися, відносно не дорого придбати дорогоцінні камені, прикраси, якісний одяг і багато іншого. Виникає питання, як при цьому ще заощадити і не стати жертвою обману.
  2012-10-28T12:21:20
 • Відпочинок у Шрі-Ланці

  Відпочинок у Шрі-Ланці: віза, митниця, коли краще їхати

  Щоб відпочинок у Шрі-Ланці вдався, заздалегідь підготуйтеся до деяких каверз, таких як митні правила, допустимий одяг, кровоссальні черв'яки, що живуть у траві, обмани під час купівлі та інші місцеві особливості.
  2012-10-20T12:42:16
 • Визначні місця і розваги Шрі-Ланки

  Шрі-Ланка — це нові враження і спокійний відпочинок для душі. Це океан, нескінченні пляжі, буддійські святині, загублені в джунглях міста, прекрасні ландшафти, слони і мавпи. Тут є унікальні місця і храми, що притягають охочих доторкнутися до містичних святинь — печера, де вода тече вгору, саджанець Дерева-Бодхі, під яким Будда досяг просвітління і багато іншого. До речі, цей острів відвідував Будда і тут безліч його статуй.
  2012-10-16T17:15:00