ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Одесит створив смарт-кнопку Berry Button для швидкого вирішення домашньої рутини

Велика Епоха

Українець Максим Трибунський з Одеси створив смарт-кнопку Berry Button для управління безліччю процесів у будинку — від включення світла до регулювання гучності колонок. Єдина кнопка буде корисною не тільки для тих, хто цікавиться новинками, а й для людей з обмеженими можливостями.

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#

Berry Button являє собою бездротову кнопку розміром 28x28 мм і товщиною 5 мм із вбудованою батареєю, якої вистачить на рік. Кнопка легко кріпиться до одягу і її зручно носити з собою. Керувати пристроями вона дозволяє на відстані до 30 м.

Основна ідея цієї розробки — скоротити час, який щодня витрачається на рутинні справи, кажуть творці Berry Button в своєму прес-релізі.

Можливості смарт-кнопки Berry:

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#

• керує функціями телефону (пошук загубленого телефону, дистанційне керування камерою, безшумний режим або режим польоту, навігація, таймер і т.п.);

• керує смарт-лампочками (включення/вимикання, зменшення яскравості/кольору лампи);

• керує музикою (музичні плеєри та бездротові колонки);

• підтримує інші додатки (IFTTT, Slack, Spotify і т.д.);

• керує смарт-будинком (телевізор, смарт-шлюзи, камери);

• враховує місце розташування за GPS (виклик таксі, реєстрація та ін.);

• допомагає людям з обмеженими можливостями (дверний дзвінок для глухих: інформація про дзвінок у двері приходить на телефон).

Зараз команда розробила дві версії кнопки — для фіксованого і для особистого використання, які захищені від пилу і бризок. Це дозволяє використовувати кнопку всередині або зовні під час дощу або в будь-якому іншому випадку, не боячись забруднень.

Хоча у Berry Button є конкуренти, але розробка Максима Трибунського має свої переваги: ​​міцний корпус, можливість використання відразу декількома користувачами з різних телефонів, завдання свого типу натискання і використання різнокольорових LED для кожної дії.

Зараз компанія проводить збори коштів для своєї розробки, на Indiegogo вони з'являться приблизно через місяць. А готовий продукт — у жовтні.

#img_center_nostream#

#img_center_nostream#

Нещодавно в США створили універсальний пристрій для «розумного» будинку, який здатний замінити тисячу датчиків. А українці розробили GPS-маячок для пошуку і відстеження вкрадених велосипедів.