• Світ духів природи в мистецтві Дебри Берньє

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 25 травня 2017 року

Канадська художниця Дебра Берньє створює дивовижні скульптури духів природи з природних матеріалів, таких як корчі, глина, мушлі. Зв'язок із природою і багата уява — ось те, що рухає Деброю в її творчості.

Дебра Берньє (Debra Bernier) живе в в канадському місті Вікторія. Для основи свого творіння вона використовує знайдені природні матеріали, такі як корчі, глина і мушлі. Ці химерні шматочки — свого роду духи природи, які з'єднують людину з природним матеріалом, вважає вона.

Як розповіла Дебра в інтерв'ю Вoredpanda, коли вона бере в руки матеріал — корч або черепашку, то намагається зберегти його наявну красу і гармонію. Адже це вже скульптура, тільки створена природою — під впливом води, вітру і сонця. Тримаючи в руці корч, художниця пізнає її історією. Потім вдивляється в лінії і корегує їх.

Дебру надихають найпростіші і найцінніші речі — діти, світ, тварини. Любов до природи вона відчувала з дитинства. А зараз вдячна, що може поділитися цією любов'ю і своїми творіннями з іншими людьми.

Акі Наката з Японії — художник каменю. Вона бачить те, що недоступно іншим, і в її руках камені оживають, перетворюючись на забавних, веселих і химерних тварин.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...