• Японка створює неймовірно складні 3D-скульптури з картону

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Середа, 24 травня 2017 року

Талановита дівчина з Японії створює неймовірно складні тривимірні скульптури з самого звичайного картону. В її колекції є майже все: машини, герої фільмів, монстри, взуття, шоколадні батончики і багато іншого.

В руках такого художника, як Монамі Оно (Monami Ohno), картонні коробки стають чимось більшим, ніж просто пакувальний матеріал. Все почалося під час навчання в Осакському університеті мистецтв, де вона вибрала спеціальність 3D-анімації. Але виявилося, що для необхідного програмного забезпечення потрібно чимало грошей. Тому Монамі почала експериментувати з різними матеріалами і зупинилася на викинутих порожніх картонних ящиках.

«Я спробувала зробити щось із коробочок і виявила, що картон — це дивно забавний матеріал для роботи, і з того часу я серйозно захопилася роботою з ним», — каже Монамі.

Зараз дівчина може перетворити коробки буквально у що завгодно: вона створила колекцію приголомшливих і докладних картонних скульптур.

Деякі з її найбільш вражаючих скульптурних творів мистецтва — це істоти і монстри (в тому числі мініатюрна Годзилла), реалістичні зображення їжі і напоїв, транспортні засоби та взуття, придатне для використання.

Кожен шматочок скульптури складається з декількох частин. Вони зібрані разом, що дозволяє досягти різних текстур, вражаючих візерунків і особливостей. З огляду на рівень деталізації, що виявляється в кожному творі мистецтва, простота інструментів Оно дуже дивує. Вона використовує тільки ножиці, стандартний різак, лінійку, клей і маскувальну стрічку.

Зараз Монамі удосконалює своє картонне ремесло, а також проводить семінари, на яких ділиться своїми навичками з усіма бажаючими.

Келвін Ніколс та Діана Херрера створюють скульптури птахів і тварин із паперу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...