• LEGO-City — конструктор ігровий комплект для інтелектуального розвитку дитини

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 20 вересня 2016 року

ⓅLEGO-City — унікальний ігровий комплект з різними наборами детальок. З його допомогою ваша дитина зможе проводити ігровий час з користю. Збираючи моделі, малюк розвивається інтелектуально, він набуває творчий підхід до вирішення цікавих завдань.

Продукцію компанії LEGO-City призначено спеціально для того, щоб дитина не тільки із задоволенням гралася, а й навчалася, розвивавалася, набувала нові навички. Дітки, граючи з LEGO-City, вчаться розуміти значення різних ситуацій. Вони починають усвідомлювати, для чого створювалися ці речі, які ситуації спостерігаються в житті та інше.

Виходить, що правильний підхід до навчання дозволяє за допомогою іграшок донести до малюка ті слова і поняття, якими користуються тільки дорослі. В результаті дитина спокійно розвивається і швидше здобуває впевненість в собі.

Ідеальні іграшки

Можна стверджувати, що конструктори LEGO-City — це ідеальні іграшки, які допомагають батькам знаходити спільну мову з дитиною, зблизитися з малюком, допомогти йому в навчанні та розвитку. Конструктори LEGO-City допомагають дитині вибудувати місто своєї мрії, самостійно керувати ним, створювати неповторні ігрові моменти.

Серія «Сіті» поділяється на певні категорії. Якщо зібрати їх разом, то можна створити величезний мегаполіс. У грі будуть задіяні і Аеропорт, і Залізниця, і круті Автомобілі, і Ферма, і Рудник, і навіть Космічний порт. Батькам залишається тільки придбати відсутній набір, і це послужить новим поштовхом для розвитку потенціалу малюка.

Створення «дитячого» міста

«ЛЕГО Сіті» — це дитяча модель справжнього міста, отже в ньому обов'язково повинні бути: мініфігурки для участі в іграх, пожежна частина, поліцейський відділок. За допомогою конструкторів LEGO дитина вчиться мислити логічно, у нього розвивається дрібна моторика, малюк без зусиль адаптується до перебування в соціумі.

Будівництво зрозумілого, свого, «дитячого» світу — це невимовне задоволення для малюка. У цьому дитячому містечку відбиваються уявлення дитини про навколишній простір, зароджуються перші професійні різнобічні навички. Вчора дитина гасила пожежу, сьогодні із захопленням вирушає в космос, а завтра старанно почне зводити хмарочоси. У цьому світі він і будівельник, і пожежний, і поліцейський, і космонавт, і герой!

Допомогти дитині реалізувати свою мрію нескладно: підберіть для нього набір LEGO-City і швидше подаруйте. Нехай у нього з'явиться свій світ, в якому немає зайвих або незначних деталей, тому що кожен елемент має для малюка конкретний зміст. Конструктори LEGO-City — реальна можливість побудувати місто своєї мрії, імітуючи різні ігрові ситуації.

Ви можете замовити вподобані конструктори LEGO-City на сайті detkamnado.com.ua. Наш інтернет магазин дитячих іграшок допоможе вам максимально скоротити час на пошук необхідного варіанту. Доставка безкоштовна.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...