ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Львівській області німецька фірма побудує сміттєпереробний завод за €60 млн

Велика Епоха

У Львівській області німецька фірма INSIL побудує сміттєпереробний завод загальною вартістю €60 млн. Це дозволить скоротити кількість відходів на сміттєзвалищах країни та забезпечити теплом одну з котелень. Про це повідомляє «Високий Замок».

#img_center_nostream#Сміттєпереробний завод з'явиться в місті Дрогобич, на перехресті вулиць Наливайка і Гайдамацької. За надання дозволу на виготовлення проектної документації цієї земельної ділянки проголосував 31 депутат міської ради.

За словами представників INSIL, тепер місто має надати землю, призначену для промислового виробництва, в оренду на 49 років.

«Підприємство зможе переробляти 100 тис. тонн сміття на рік. Проект, термін реалізації якого становить 18 місяців, передбачає також запуск при заводі тепличного і холодильного господарства, а також подачу до найближчої котельні підігрітої до 70 °С води», — кажуть інвестори.

Начальник відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Роман Корпан зазначає, що цей проект має ряд вагомих переваг: «По-перше, сміттєпереробний завод не створює атмосферних викидів. По-друге, міська скарбниця щорічно буде отримувати 920 тис. грн. орендної плати в процесі будівництва і близько 2,5 млн. грн. після зведення об'єкта».

Німецька фірма INSIL також має намір реалізувати подібні проекти в Житомирі, Нововолинську та Кременчуці.

Дивіться також як організувати роздільний збір вторсировини у своєму місті.