ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Франції заборонили використовувати поліетиленові пакети

Велика Епоха

У супермаркетах і універмагах Франції заборонили використовувати поліетиленові пакети. Постанова набула чинності 1 січня 2016 року.

#img_center_nostream#Постанова Міністерства екології Франції, що забороняє використовувати одноразові поліетиленові пакети, стала реакцією на вимогу Європейської комісії.

Як повідомляє «Укрінформ», комерційні організації Франції попередили заздалегідь. «Нововведення сприятиме також розвитку обробної промисловості, яка виробляє біодобавки, і створить додаткові робочі місця у Франції», — вважає вона.

Вона сказала, що положення цієї постанови найближчим часом опублікують в офіційному державному віснику Франції Journal du Dimanche (JDD). Проте потім публікацію відклали до березня, оскільки Європейська комісія зажадала деяких уточнень щодо виконання цієї постанови, пише RISI.

Пластикові та поліетиленові речі загрожують екології, і в усьому світі вважають, що потрібно заборонити поліетиленові кульки або оподаткувати їх. В Україні теж підготували заборону на полімерні пакети. А чим їх можна замінити, читайте у статті «Великої Епохи».