ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На 21 вересня у Москві запланований Марш Миру

Велика Епоха
Російський комітет протестних дій зібрався провести в Москві всеросійський марш миру на підтримку України. Захід анонсовано Борисом Нємцовим на 21 вересня 2014 року.

Борис Нємцов виступає на мітингу проти втручання влади РФ в долю Криму, 15 березня 2014 року, Москва, Росія. Фото: Sasha Mordovets / Getty Images
Борис Нємцов виступає на мітингу проти втручання влади РФ в долю Криму, 15 березня 2014 року, Москва, Росія. Фото: Sasha Mordovets / Getty Images
«Неможливо байдуже дивитися на братовбивчу війну на сході України. Партія війни, яку очолює Путін, продовжує її розпалювати поставками зброї, найманих бойовиків і грошей. Треба з цим кінчати. Треба зупинити війну», ― написав лідерів російської опозиції на своїй сторінці в Facebook.

Днями раніше Нємцов прокоментував придушення протестної акції в Новосибірську за федералізацію Сибіру.

Політик звернув увагу, що влада Новосибірська всіляко перешкоджає «народженню громадянського суспільства в регіоні», а російські ЗМІ замовчують події навколо протестів за незалежність регіонів РФ. При цьому організатори протестних заходів перебувають під великим тиском з боку правоохоронних органів.

Між тим, у Москві кожен день який-небудь з об'єктів фарбують в жовто-блакитний колір українського державного прапора.


Читайте також:
Жовто-блакитні кольори з’явились вже на Червоній площі
Над однією з московських сталінських висоток підняли український прапор
У Москві затримали учасників проукраїнської акції
Які п'ять російських бізнесменів закликали проти війни в Україні