• Мешканці Макіївки проганяють бойовиків «ДНР» і заривають окопи

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 19 серпня 2014 року

У місті Макіївка (під Донецьком) бойовики «ДНР» почали рити траншеї прямо в житловому кварталі. Місцеві жителі, побачивши у дворі озброєних бойовиків, стали виганяти їх, після чого самі взяли лопати і зарили окопи.

Інцидент стався 18 серпня в мікрорайоні Зелений. Бойовики запевняли жителів прилеглих будинків, що траншеї вони вирили для того, щоб мирне населення могло в них ховатися.

«Подивіться, чи можна в цих окопах сховатися? В цілях уникнути обстрілу мирного населення і житлових будинків люди вигнали звідси „ДНР“», ― коментує ситуацію учасниця відеоролика.

Між тим, у той же день під Луганськом терористи обстріляли з «Градів» і мінометів колону мирних жителів. Біженці прямували під білими прапорами із селищ Хрящувате і Новосвітлівка. Загинули десятки громадян і багато дітей, повідомив у групі «ІС» керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«Ми звикли до того, що бойовики цілеспрямовано ведуть вогонь по домівках мирних жителів, по санітарних машинах із пораненими, в якості живого щита використовують місцеве населення. Але сьогоднішній випадок ― це апофеоз дикості і підлості, сама суть тероризму під російським прапором», ― прокоментував він випадок масового розстрілу мирного населення.


Читайте також:

Терористи захопили в полон переговорників — прес-центр АТО


  

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...