• МЗС Польщі викликав російського посла

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 13 серпня 2014 року

Міністерство закордонних справ Польщі викликає російського посла. Приводом для цього стали гучні заяви депутата Держдуми РФ Володимира Жириновського.

Про виклик російського посла написав у своєму Twitter прес-секретар МЗС Польщі Марчін Войцеховський, повідомляє «Укрінформ».

«Сьогодні Міністерство закордонних справ Польщі запросило посла Росії у Варшаві через слова Володимира Жириновського», — написав Войцеховський.

Лідер праворадикальної «Ліберально-демократичної партії Росії» Володимир Жириновський відомий своїми провокаційними виступами. Зокрема, останнім часом він заявляв про можливість початку Володимиром Путіним третьої світової війни, а також про можливість «спалення Європи» у разі, якщо вона не змінить свою політику щодо України.

«Доля прибалтійських держав і Польщі вже визначена. Вони будуть стерті з лиця землі. Нічого там не залишиться», — говорив він в ефірі каналу «Росія-24», сумнозвісного своїми пропагандистськими матеріалами.

Нагадаємо, в Україні проти Володимира Жириновського здійснюється досудове розслідування — політика викликали на допит до МВС.


Читайте також:

Крим вже відвідали 2 мільйони туристів — міністр курортів РФ

У Москві затримали учасників проукраїнської акції

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...