ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сили АТО ще більше ізолювати окремі групи бойовиків

Велика Епоха
Операція українських захисників на Донбасі в останні тижні має успіхи: сили проросійських бойовиків вдається ізолювати та блокувати, повідомляє Дмитро Тимчук, голова Центру військово-політичних досліджень, на своїй сторінці в Facebook.

Українські військові з Одеси на своїх позиціях під Донецьком, 11 серпня 2014 року. Фото: ANATOLII STEPANOV/AFP/Getty Images
Українські військові з Одеси на своїх позиціях під Донецьком, 11 серпня 2014 року. Фото: ANATOLII STEPANOV/AFP/Getty Images
За його словами, сили АТО взяли контроль над трасою Н21, по якій раніше проросійським найманцям спрямовувалась зброя та підкріплення з Росії. Крім того, по цій трасі відбувався зв’язок угруповань бойовиків «ДНР» та «ЛНР».

Відрізані одна від одної групи терористів почали відчувати нестачу людей та озброєння, а також значно послаблено їхню оборонну здатність, повідомляє Тимчук. У напрямках Шахтарськ-Донецьк-Сніжне сили АТО блокують групи бойовиків і намагаються не дати їм отримати підкріплення.

Угрупування проросійських найманців в районі Горлівки було повністю заблоковане завдяки звільненню Вуглегірська. Українські війська продовжують наступ на південний захід від Лутугіно і назустріч — з Іванівки. Завдяки цим діям намагаються блокувати сили бойовиків у районах населених пунктів Алчевськ та Стаханов.

Крім того, сили АТО намагаються взяти у кільце групи бойовиків у Луганську та відбити в них Луганський аеропорт.

Зі сторони терористів тривають обстріли українських військових: з танку обстрілювали сили АТО біля Луганського аеропорту, з мінометів, ствольної артилерії та «Градів» обстрілювали блокпости населених пунктів Іловайськ, Петровське, Стукалова Балка, Кринички, Шишкове, Нижній Мінченок. Крім того, з боку Росії з «Градів» та ствольної артилерії обстріляли позиції сил АТО поблизу населених пунктів Ільїнка та Степанівка.


Читайте також:
За останній тиждень вдалось двічі відвернути загрозу вторгнення РФ
У Москві затримали учасників проукраїнської акції