• Міноборони закликає терористів допустити саперів на «Стирол»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 29 липня 2014 року

Глава Міноборони Валерій Гелетей закликав усіх, хто може хоч якось вплинути на терористів, допустити українських військових-саперів на завод «Стирол» у місті Горлівка на Донеччині для розмінування об'єкта.

Озброєні люди так званого «ДНР» проникли на територію хімічного підприємства 27 липня і замінували його. У результаті «Стирол» і аміакопровід Тольятті―Горлівка―Одеса перебуває під загрозою вибуху.

У зв'язку із небезпекою, яка загрожує всьому регіону, Гелетей звернувся до проросійських сил із вимогою негайно надати коридор інженерно-саперним підрозділам Збройних сил України для виходу на заміновані об'єкти.

«У разі здійснення цинічного плану з рукотворної катастрофи в серці Донбасу, виникне загроза всьому живому не тільки на прилеглих територіях Горлівки, але і в найближчих районах області. Це буде глобальна техногенна катастрофа, яка також має гарантований шанс перейти на територію Російської Федерації», ― написав міністр на своїй сторінці на Фейсбук

Напередодні в Group DF, що належить Дмитру Фірташу, заявили, що ніяких запасів аміаку та інших вибухонебезпечних речовин на концерні «Стирол» немає. Синтез і переробка аміаку, як завіряє прес-служба підприємства, була зупинена на заводі ще 8 травня 2014 року, коли загострилася ситуація в регіоні.

Нагадаємо, 22 липня 2014 року в результаті попадання артилерійських снарядів на «Стиролі» були зруйновані дві технічні споруди: резервуар для зберігання газоподібних речовин і господарська будівля. Снаряди при попаданні не розірвалися.


Читайте також:

СБУ затримала самопроголошеного «мера» Горлівки

У звільнених в ході АТО містах ― важка криміногенна обстановка

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...