• СБУ перехопила зарплату донецьких бойовиків

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 липня 2014 року

Українські спецслужби 4 липня затримали на трасі Запоріжжя―Донецьк 33-річного жителя Макіївки (місто під Донецьком), який віз 5 мільйонів російської валюти.

Як виявилося, кур'єр доставляв з Криму до Донецька «фінансову підтримку для терористів» за «напади на українських військових і вбивства мирних громадян», повідомляє прес-служба СБУ.

Дві валізи були виявлені на задньому сидінні легкового автомобіля. Всі грошові кошти лежали в банківських упаковках з написом «Банкноти банку Росії».

За фактом злочину «за фінансування тероризму» СБУ відкрила кримінальне провадження згідно статті ст.258-5 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 5 липня терористи, що орудували у Слов'янську, несподівано покинули місто і попрямували в Донецьк. Дорогою до нового пункту окупації вони заїхали до Краматорська, Дружківки і Костянтинівки, щоб забрати своїх побратимів. Після себе бойовики залишили заміновані дороги, комунікації та об'єкти інфраструктури. Зараз українські рятувальники очищують звільнені міста від барикад і мін, відновлюють основні об'єкти життєдіяльності.


Читайте також:

Краматорчанам Аваков не дозволив знести пам'ятник Леніну

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...