• Аваков дав бойовикам кілька годин, щоб скласти зброю

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 червня 2014 року

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв жорстку відповідь бойовикам ДНР і ЛНР, які не складуть зброю в найближчі години.

«Всі ті, хто адекватний, отримають ще кілька годин, щоб виконати умови, висунуті Україною. В іншому випадку ми будемо діяти жорстко», ― заявив Аваков під час урочистого заходу, присвяченому зарахуванню випускників Національної академії внутрішніх справ України в ряди захисників правопорядку.

Глава МВС також прокоментував нічний напад на український блокпост у Слов'янську і захоплення військової частини Нацгвардії у Донецьку.

«Перемир'я коштувало Україні надто дорого. За час так званого мирного процесу з ДНР і ЛНР, ми маємо більше 20 загиблих і величезну кількість поранених. Після майже семигодинного бою на території української військової частини, боєзапас українських військових був повністю витрачений. Військова частина захоплена озброєними терористами. Командир частини потрапив у полон. Для збереження життів бійців Нацгвардії особовий склад батальйону був переміщений з Донецька в іншу частину», ― додав він.

Аваков підкреслив, що це не військовий напад з боку бойовиків ДНР і ЛНР в години перемир'я, а «політичний напад на мир, на спроби вирішити конфлікт мирним шляхом». 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...