• Україна підписала Угоду про асоціацію з ЄС

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 червня 2014 року

Україна в особі президента країни Петра Порошенка підписала з Європейським Союзом Угоду про асоціацію та Заключний акт економічної частини, що включає створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

Церемонія підписання відбулася у Брюсселі, в будівлі Ради Європейського Союзу о 10 ранку 27 червня 2014 року, повідомляє прес-служба президента України.

З боку ЄС історичний документ підписали президент Європейської ради Герман Ван Ромпей, президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу і глави держав 28-ми країн-членів Євросоюзу.

«Підписання Угоди про асоціацію з ЄС стало одним з найважливіших днів з часу здобуття незалежності України. Після декількох років політичної нестабільності це підписання дасть новий старт колишній радянській країні. Ми повинні використовувати цю можливість для модернізації нашої країни. Сподіваємося, що Європейський Союз продемонструє таку ж солідарність, як раніше. Зараз ми маємо потребу тільки в одному ― у мирі й безпеці», ― сказав Петро Порошенко після підписання.

З української сторони на церемонії підписання були присутні також глава МЗС Павло Клімкін, перший помічник президента Юрій Онищенко, заступник глави Адміністрації українського президента Валерій Чалий і представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв.


Читайте також:

27 червня Україна стане асоційованим членом ЄС — Порошенко

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...