• Симоненко заперечує, що луганські комуністи перейшли до ЛНР

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 18 червня 2014 року

Лідер компартії в Україні Петро Симоненко заперечує, що фракція КПУ в Луганській області підтримала утворення так званої Луганської народної республіки і у повному складі увійшла до її «парламенту».

Раніше інформацію про співпрацю луганських комуністів з ЛНР оприлюднили ряд ЗМІ з посиланням на слова голови фракції Олександра Андріянова.

«Передбачається, що вже в найближчому майбутньому луганські комуністи приступлять до створення Комуністичної партії ЛНР, яка збереже братерські відносини з КПУ», — повідомляла прес-служба «народного фронту Новоросії».

Петро Симоненко таку співпрацю із ЛНР заперечує.

«Таке питання навіть не піднімалося на жодному засіданні фракції або на рівні обласної парторганізації. Позиція, яку озвучив Олександр Адріянов, — це його суто особиста точка зору і не більше», — пояснює Петро Симоненко.

Нагадаємо, 16 травня Генеральна прокуратура України об’явила ЛНР та ДНР терористичними організаціями. А ще раніше, 13 травня, тодішній в.о. президента України Олександр Турчинов подав звернення до Міністрества юстиції з проханням розглянути можливу заборону компартії в Україні через її антиукраїнську діяльність і співпрацю з сепаратистами на сході країни.

Мінюст у свою чергу направив запити із цього питання до Генпрокуратури та СБУ. Наразі рішення із заборони діяльності компартії в Україні не було видане.


Читайте також:

Комунізм — що це в дійсності: Дев'ять коментарів про комуністичну партію

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...