• В Кабміні з’явиться посада уповноваженого з питань етнонаціональної політики

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 5 червня 2014 року

Сьогодні на засіданні українського уряду прийнято постанову про створення в Кабінеті міністрів України Ради міжнаціональної злагоди, а також введено посаду урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики.Така рада і посада були створені з метою вирішити проблеми зіткнень на етнічному ґрунті, а також об'єднати і згуртувати український народ і нації, що проживають на території України.

«Насправді це питання ніколи гостро не стояло в Україні. Наша держава завжди була толерантною і терпимою до всіх народів і різних етнічних груп. Але, враховуючи обставини, в яких нині опинилася наша країна, і події на півдні та сході, вкрай важливо на високому рівні показати, що наша держава дуже серйозно враховує гострі питання, які виникають у етнонаціональних груп», ― цитує прес-служба Міністерства культури заяву голови міністерства Євгена Нищука.

Він додав, що нові структури будуть враховувати всі побажання національних меншин, етнічних груп і корінних народів, які проживають в Україні, щоб уникнути провокацій з цих питань.

Офіційно посада уповноваженого з питань етнонаціональної політики буде прирівняна до посади заступника міністра при Міністерстві культури.

«Ця людина буде на державному рівні координувати етнодержавну політику, мовні, культурологічні, освітні і релігійні питання, а також курирувати їх в європейському та світовому співтоваристві», ― зазначив Нищук.


Читайте також:

Пенсії на Донбас будуть доставляти МВС і СБУ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...