• Юрій Сергєєв: Що роблять російські козаки на сході України?

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 29 травня 2014 року

На засіданні Ради безпеки ООН, яке завершилося в Нью-Йорку, постпред України в ООН Юрій Сергєєв в черговий раз звернувся до російської сторони із проханням пояснити, звідки на Донбасі взялися чеченські бойовики і російські козаки.

У відповідь російський посол в ООН Віталій Чуркін повторив заклик президента Росії Володимира Путіна згорнути антитерористичну операцію на сході України, повідомляє «Дзеркало тижня».

У свою чергу український представник запитав: «Ми досі не отримали відповіді, що роблять в Україні сотні чеченців? Вони відкрито заявляють, що захищають свої інтереси. Які інтереси? Вони захищають слов'янське православ'я? Що роблять в Україні сотні озброєних козаків з Росії?». 


Сергєєв запропонував російській стороні закликати своїх громадян повернутися додому.

Тим часом, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив 28 травня на саміті енергетичної безпеки в Берліні, що ситуацію на сході України можна стабілізувати за 1-2 тижні, якщо Росія перестане підтримувати і фінансувати терористів ДНР і ЛНР. Він також закликав Володимира Путіна засудити терористів, заблокувати кордон і зупинити бойовиків. Російська сторона на запит українського уряду не відреагувала, передає прес-центр КМУ.


Читайте також:

Під Донецьком збили російський безпілотник
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...