• Через АТО вступна кампанія в українських вишах перенесена

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 29 травня 2014 року

У зв'язку з військовими подіями на сході України, цього року вступна кампанія до вишів у країні почнеться на 10 днів пізніше ― з 11 липня.

За словами начальника департаменту вищої освіти Міносвіти і науки України Юрія Коровайченка, минулого року вступна кампанія проходила з 1 липня по 30 липня, а в серпні були конкурсні відбори, пише газета «Сегодня».

«У зв'язку зі зміною політичної ситуації в нашій країні, і необхідністю задоволення потреб в отриманні вищої освіти жителів Донецької, Луганської областей та Криму, цього року вступна кампанія по всій Україні почне свою роботу з 11 липня і триватиме до 1 серпня», ― сказав Коровайченко.

Двома днями раніше Міністерство освіти і науки України (МОН) спростувало заяви представників невизнаних «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки» про те, що місцеві абітурієнти начебто будуть позбавлені можливості вступити до вишів України.

МОН назвало подібні заяви «дезінформацією і частиною інформаційної війни проти України» і запевнило, що абітурієнти всієї країни вступатимуть до вишів України на рівних умовах.


Читайте також:

Харківські студенти хочуть створити загони допомоги пораненим на Донбасі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...