• Підприємства Ахметова оголосили безстроковий частковий страйк

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 20 травня 2014 року

Сьогодні і надалі працівники металургійних комбінатів в Маріуполі проведуть 3-годинний страйк на знак протесту проти сепаратизму і заворушень у Донецькій області, повідомляє міський портал 0629.

Як заявили керівники підприємств «Азовсталь» і ММК ім. Ілліча, вони таким чином хочуть висловити свій протест проявам сепаратизму і безладів у місті.

Згідно з повідомленням, рівно опівдні прозвучить гудок, після чого на підприємствах групи «Метінвест» зупиниться робота в неосновних цехах. Виробництво відновиться з 15.00. Підприємства страйкуватимуть в такому режимі доти, поки обстановка в області не стабілізується.

«Мета акції ― повідомити, що розвиток металургійної галузі можливий тільки в єдиній Україні. Загострення ж обстановки на сході і дії незаконних формувань унеможливлять здійснення угод, і металургійні підприємства потерплять великі збитки», ― наголошується в заяві.

Тим часом, Рінат Ахметов вчора зробив екстрену заяву, в якій закликав жителів Маріуполя призупинити марш миру, який люди запланували провести 19 травня. Причиною стало те, що представники так званої «Донецької народної республіки» (ДНР) попередили президента компанії СКМ, що придушать мирний протест кулеметним розстрілом. На акцію протесту проти дій сепаратистів, за словами Ахметова, збиралися вийти понад 50 тисяч маріупольців.

Нагадаємо, Рінат Ахметов, який спочатку підтримував проросійськи налаштованих ополченців, тижнем раніше офіційно закликав жителів області не сприяти сепаратистам і незаконному терористичному формуванню ДНР, а домагатися «кращого життя» у складі єдиної України.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...