• Нинішня повінь - найбільша катастрофа Сербії за останні 120 років

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 17 травня 2014 року

Безперервні проливні дощі, що обрушилися на Боснію і Сербію, викликали зсуви і повені, які відрізали від життєзабезпечення цілі міста й селища. Загинули п'ятеро осіб, один з них рятувальник. У регіонах оголошено надзвичайний стан.

Сильна повінь через розлив річки Міласка змусила закрити школи в Сербії та Боснії, а також евакуювати з будинків сотні людей. Десятки тисяч будівель залишилися без електроенергії через те, що в Сербії зупинили роботу двох гідроелектростанцій, повідомляє Reuters.

100 тисяч домашніх господарств залишилися відрізаними, в основному, у центральній частині Сербії. Влада віддала розпорядження аварійним працівникам постачати продукти харчування та медикаменти тим, хто не зміг покинути свої будинки.

У Белграді затоплено одне з основних шосе, що є транспортним сполученням із Македонією та Болгарією.

«Ця повінь ― найбільша катастрофа у країні за останні 120 років», ― сказав учора на прес-конференції прем'єр-міністр Сербії Александар Вучич.

Метеорологи Сараєво, у свою чергу, зазначають, що це найбільша кількість опадів, що випала у Боснії за період з 1894 року ― часів, коли почали вестися спостереження.


Читайте також:

В деяких місцях Китаю річкова вода стала чорною

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...