• В Австралії на вулиці побилися двоє друзів-мільярдерів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 6 травня 2014 року

Днями погляди австралійців були прикуті до бійки двох місцевих мільярдерів, до того ж друзів з дитинства: третього у списку найбагатших людей Австралії, 46-річного Джеймса Пакера (James Packer) і голови відомого телеканалу Channel, 47-річного Девіда Гайнджелла (David Gyngell).

Обмін ударами між ними стався на публіці в неділю, 4 травня, на березі Бонді у Сіднеї поблизу вілли Пакера, повідомляє Telegraph.co.uk

Хоча причини сварки не відомі, але в місті ходять розмови про те, що Гайнджелл був розгніваний від того, що Пакера викрили у відносинах з місцевою супермоделлю Мірандою Керр, через яку той розлучився з другою своєю дружиною і матір'ю його дітей.

Того ж дня Міранда Керр запевнила в інтерв'ю газеті газета Sunday Telegraph, що ні з ким із двох багатіїв у відносинах не була. 

 

Привселюдна сварка Джеймса Пакера з його колишнім кращим другом і боярином Девідом Гайнджеллом на пляжі Бонді у Сіднеї породила в Австралії бурю емоцій і захоплення, а також торги за володіння унікальними фотографіями і відео, отриманими з місця інциденту. За повідомленням особистого лікаря Пакера, в результаті бійки його пацієнт отримав синці під очима, серйозний удар у щелепу і, можливо, втратив кілька зубів.

Джеймс Пакер ― син австралійського медіамагната Керрі Френсіса Баллмор Пакера, одного з найбільш азартних гравців казино у світі. Пакер-молодший пішов по слідах свого батька і після його смерті відійшов від ведення бізнесу в сфері ЗМІ, зосередившись на створенні імперії азартних ігор.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...