ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Internet Explorer знайшли пролом, що дозволяє хакеру управляти комп'ютером

Велика Епоха
Internet Explorer має помилку, яка дозволяє хакеру управляти комп'ютером, повідомляє CNN Money.

Фото: Andrew Harrer/Bloomberg via Getty Images
Фото: Andrew Harrer/Bloomberg via Getty Images
Якщо ви використовуєте Internet Explorer і натиснете на шкідливе посилання, хакер може проникнути на ваш комп'ютер. Microsoft (MSFT, Fortune 500) поспішає виправити уразливість свого популярного веб-браузера, після того, як це виявили експерти спеціалізованої платформи безпеки і детального аналізу загроз і атак нового покоління FireEye в минулі вихідні.

Аналітики відстежили, що хакери використовували пролом в Internet Explorer від 6-ї версії до останньої 11-ї і створили новий тип атаки.

Ось як це працює. Вони розробили веб-сайт, який встановлює шкідливі програми, коли користувач відвідує його. Якщо користувач зайшов на цей веб-сайт, використовуючи Internet Explorer, то шкідлива програма просочується на його комп'ютер і отримує повний контроль. Причому користувач може цього навіть не помітити.

«Я б сказав, це тільки початок того, що хтось візьме під свій контроль ваш комп'ютер. Після цього хакер краде ваші дані, отримує доступ до вашої електронної пошти тощо. Але реальна небезпека криється в тому, що шпигуни отримують повний контроль не тільки над вашою машиною, а й тих, з ким ви перебуваєте або контактуєте в мережі», ― зазначив виданню експерт з питань безпеки з 451research.com Адріан Санабріа.

Найгірше тим, хто використовує Windows XP, тому що Microsoft більше не підтримує цю операційну систему оновленнями безпеки. У зв'язку з цим Microsoft настійно пропонує користувачам цієї ОС перейти на Windows 7 або 8,1.

У свою чергу, Департамент внутрішньої безпеки США рекомендує людям видалити зі своїх ПК Internet Explorer, поки є пролом, або ж встановити спеціальне програмне забезпечення з системою захисту.


Читайте також:
Microsoft закриває Internet Explorer 6
Microsoft оштрафували на пів мільярда доларів за монополію