• НАТО заперечує присутність своїх військових в Україні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 28 квітня 2014 року

В альянсі НАТО спростували повідомлення російських ЗМІ про присутність своїх військових на території України. На думку представників військово-політичного блоку Європи, США і Канади, Росія поширює невірну інформацію з метою знайти привід для військового втручання.

«Публікації в російських ЗМІ повідомлень про те, що війська або представники НАТО беруть участь в антитерористичних діях в Україні, сфабриковані з метою знайти привід для втручання», ― написала прес-секретар НАТО Оана Лунгеску на своїй сторінці в Twitter.

Те ж саме підтвердили заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу і Верховний головнокомандувач об'єднаними збройними силами НАТО в Європі Філіп Брідлав.

«Твердження щодо участі військ НАТО у бойових діях в Україні абсолютно неправдиві», ― відзначили вони на сторінках Twitter.

У п'ятницю на в'їзді до Слов'янську сепаратисти затримали автобус з написом ОБСЄ (Організація з безпеки і співробітництва в Європі). У ньому перебували українські військові, а також іноземні представники місії. В ОБСЄ пояснили, що міжнародні офіцери, яких захопили, були представниками військової верифікаційної місії з Чехії, Польщі, Німеччини, Данії та Швеції, а не були представниками НАТО.

Про це затримані заявили на прес-конференції у Слов'янську 27 квітня 2014 року. Ополченці Слов'янська відпускати іноземних військових спостерігачів поки не збираються. 

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...