• Міноборони Росії раптово розгорнув масштабну перевірку боєздатності

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 27 лютого 2014 року

Сьогодні війська ЗВО і ЦВО Росії через раптово оголошену перевірку боєздатності розпочали масштабне перегрупування військ до «призначених районів». Куди саме, поки тримається в секреті. Відомо тільки, що пункт кінцевого призначення знаходиться на значній відстані від місць дислокацій.

Як повідомляє прес-служба Міноборони РФ, ескадрені міноносці, фрегати, сторожовики і корвети Північного і Балтійського флоту в рамках навчань приведені в повну бойову готовність. Військово-морський флот Росії вийшов з пунктів постійного базування і приступив до етапу розгортання морських полігонів у Баренцовому і Балтійському морях. Їхні війська готові «негайно вийти в море, щойно надійде команда».

Зараз повним ходом йде вантаження військових і техніки на кораблі, літаки і залізничні потяги, йде поповнення запасів і підготовка систем управління зброєю, повідомляється в сюжеті телеканалу «Зірка» на сайті Міноборони РФ.

Масштабна передислокація військ почалася сьогодні також в Західному та Центральному військових округах. Танкові підрозділи РФ закінчили вантаження важкої техніки на залізничні платформи для доставки в полігони Міноборони. Інші частини добираються своїм ходом. Як повідомляє міністерство, їм доведеться подолати відстань у понад тисячу кілометрів.

До перекидання десантників приготувалися і підрозділи повітряно-десантних військ Заполяр'я, Псковської, Калінінградської та інших областей Російської Федерації.

У раптових масштабних маневрах задіяно близько 150 тисяч російських солдатів і офіцерів, понад 80 надводних кораблів, підводних човнів і судів, 90 літаків, 120 вертольотів, 900 танків і більше 1000 одиниць іншої важкої техніки.

Тим часом міністр оборони Великобританії Філіп Хаммонд заявив, що Лондон знає про терміновий наказ Володимира Путіна з приводу перевірки боєготовності російських військ і уважно стежить за розвитком подій на кордоні з Україною, повідомляє Reuters.


Читайте також:

Російська бронетехніка чергує в Криму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...