• Найпопулярніші види туризму в Іспанії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 27 лютого 2014 року

Іспанія має багату історію, барвисті карнавальні традиції і відмінну національну кухню. А численні піщані пляжі з парками розваг і мальовничою природою залишають у приїжджих масу приємних та незабутніх вражень.

4162042703_0c5b08864b.jpg

Фото: Roger Davies/flickr.com

Саме тому в Іспанії найпопулярнішими видами туризму є курортний, карнавальний і гастрономічний. 

Курортний відпочинок

Відпочивати на морському узбережжі Іспанії можна цілий рік: влітку ― на Балеарських островах, а взимку ― на Канарських. Середньорічна температура тут тримається на рівні +20°С і сильної спеки немає навіть у розпал літа. Зима м'яка і волога, а літо помірне і тепле.

Карнавальний відпочинок

Карнавальна традиція в Іспанії на сьогодні вважається однією із найбільш барвистих і феєричних у світі. Пік карнавального сезону припадає на лютий-березень. Санта-Крус-де-Тенеріфе на Канарських островах, Андалусія в Кадісі і Екстремадура в Бадахосі вважаються найбільш знаменитими і галасливими іспанськими святами. Побувати на них ― велика удача для туристів.

В цей час всі іспанські поселення святково перетворюються. Місцеві жителі всі дні безперестанку беруть участь у костюмованих карнавальних ходах під бій барабанів і гучну музику. 

4757973105_0073fdf438.jpg

Фото: arripay/flickr.com

Гастрономічний туризм

Гастрономічному туризму іспанці приділяють особливо трепетну увагу. Жодна туристична поїздка в цю доброзичливу країну не обходиться без відвідування бодег, виноградників, дегустацій добірного вина, сироварень, олійниць і оливкових плантацій.

Гастрономічні майстер-класи ви знайдете в путівниках всіх іспанських автономій, де можна насолодитися різноманітною національною кухнею і покуштувати біле або червоне вино з 90 сортів винограду, які широко культивують в Іспанії.

Понтеведра, Херес, Ла Ріоху, Пенедес, Рібера дель Дуеро, Сомонтано ― найпопулярніший список виноробних регіонів, де любителі вина можуть відвідати знамениті винні погреби з дегустаційними залами, старовинні бари-ресторани, бодеги і навіть СПА. Причому ця екскурсійна програма цілком прийнятна по грошах. З дегустацією, обідом-вечерею і ночівлею вона коштуватиме в середньому €70―80 на людину.

Не дарма ж Іспанія є однією з найпопулярніших туристичних країн світу. За даними Національного інституту Іспанія в 2013 році вона увійшла в першу світову трійку, поступившись лише Франції та США.


Читайте також:

Екологічний туризм: подорожі без ризику для природи
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...