• Звіринець Януковича перевезуть до столичного зоопарку

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 24 лютого 2014 року
Президентський звіринець у Межигір'ї переїде до Київського зоопарку. Ветеринари спочатку оглянуть тварин, а потім перебазують, заявив глава КМДА Володимир Макеєнко.

В зоопарку Межигір'я, де живуть рідкісні види тварин, нині від стресу загинули вже чотири цесарки, тому медичне обстеження необхідне, відзначив «Вістям» Макеєнко.

Всього в знаменитому зоопарку налічується 52 тис. видів фауни. Серед них, страуси, антилопи, олені, папуги, корови, собаки і свині. Зараз за тваринами доглядає представник Київського зоопарку і зоозахисники Сергій Григор'єв. За його словами, дикі звірі не звикли до такого потоку відвідувачів і почали отримувати травми.

«Для звірів ― це стрес. Якщо не закрити публічний доступ до зоопарку, вони загинуть. Ми звернулися до Верховної Ради тимчасово припинити доступ у Межигір'я для туристів, але результатів поки ніяких. Самооборона ж не може прийняти такого рішення», ― сказав Григор'єв.

Тим часом, влада столиці оцінила скарби Межигір'я в сотні мільйонів доларів. Зараз Верховна Рада ініціювала проект повернення кинутої резиденції у державну власність. Також вирішуватиметься питання, що далі робити з цим маєтком: чи влаштувати там лікувальний заклад чи готель з казино.

Нагадаємо, днями раніше через великий ажіотаж і на прохання киян Володимир Макеєнко розпорядився тимчасово організувати на Межигір'я маршрут, який відправлятиметься зі станції метро «Героїв Дніпра» кожні 10―15 хв (з 9:00 до 16:00).


Читайте також:
Підписатися:

Коментарі