• Місцевого голову СБУ заарештували

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 лютого 2014 року

У Хмельницькому проти начальника обласного управління СБУ Віктора Крайтора порушили кримінальну справу у зв'язку з розстрілом людей за його вказівкою.

Крайтор визнав свою провину і попросив вибачення у громадськості за жертв і поранених. Фігуранта заарештували одразу після звіту на позачерговій сесії обласної ради та доставили до військової прокуратури, повідомляє телеканал новин «24».

Крім того, депутати Хмельницької облради проголосували за створення в області тимчасового уряду народної довіри, ліквідації фракції Партії регіонів у місцевій облраді і про термінове проведення дострокових виборів президента України і ВР, повідомляє «Фокус».

Нагадаємо, співробітники СБУ в Хмельницькому відкрили вогонь по демонстрантах 19 лютого 2014 року. Після того, як протестувальники почали атакувати будівлю Служби безпеки коктейлями Молотова, по них був відкритий вогонь. В результаті 8 осіб отримали поранення, чотирьох доставили до лікарні, один з них, 22-річний активіст, загинув. Жінка, яка була поранена перед центральним входом СБУ, зараз перебуває в комі. Її життя підтримується апаратом штучного дихання.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...